Wpis z mikrobloga

@krul_muzynof Można jeszcze bardziej sprecyzować, bo ucho środkowe to obszar jamy bębenkowej, a małżowina to część ucha zewnętrznego. Zostaje jeszcze przewód słuchowy zewnętrzny między małżowiną a uchem środkowym należący do ucha zewnętrznego.
@krul_muzynof: Bo wiadomo, jak się nie używa w rozmowie z dzieckiem żargonu medycznego, to nic dziwnego, że nie rozumie, więc tylko kretyn spyta się dziecko, czy je ucho boli w środku - struktura ucha to pierwsza rzecz, jaką się omawia z każdym 2-latkiem. No chyba, że twój żart polegał na sformułowaniu absurdalnej wypowiedzi, w takim wypadku gratulacje.
@krul_muzynof: a gdzie ja napisałem, bystrzaku, że w tekście jest mowa o 2-latku?
Chodzi prawdopodobnie o "dziecko", a ja zażartowałem, że struktura ucha to w ogóle jedna z pierwszych rzeczy, których człowiek uczy się w życiu (wiek 2 lat wybrałem, jako po prostu "bardzo niski wiek")- co jest logiczne, skoro tylko kretyn według ciebie spyta się dziecka, czy boli je ucho "w środku".
@krul_muzynof:

: czyli piszesz o 2 latku ale nie chodzi o 2 latka


Wniosek godny idioty.

to twoja wersja logiki.


Nie, po prostu jesteś bystry inaczej.

Nie wiemy czy pyta dziecka, czy młodzieńca a może już licealisty.


Skoro mówi jak mówi, to pewnie dlatego, że zwraca się do dziecka, które nie jest ekspertem od anatomii ucha, ale łatwiej założyć, że jest kretynem, co nie, miernoto?
Byś nie wyszedł na miernotę, musiałoby