Wpis z mikrobloga

@Kaamil88: jakiś wielki hehe pan z samochodem chętny wozić mi dupę po Wrocławiu? Mogę na szybko kupić jakiś samochód i możecie mnie wozić jak tak kochacie jazdę samochodem xD
@Kaamil88 jeśli mieszka się w dobrze skomunikowanej części miasta to autobusy nie są takie złe. Jeśli mieszka się na kompletnym zadupiu i ma się autobus raz na godzinę a w weekend raz na parę godzin to auto jest niezbędne po prostu - oszczędzam ponad 1.5 godziny czasu dziennie.
@Kaamil88: Co jakiś czas mam coś takiego że chciałbym się przejechać autobusem i za każdym razem jak już do tego dochodzi to od razu żałuję, wole jeździć moim 20 letnim gruzem premium niż wdychać to gówno co jest w autobusach, bo powietrzem tego nazwac nie można XD
@Kaamil88: najgorsze w tym wszystkim jest to że komunikacja miejska w miastach jest genialnym pomysłem, pozwalającym na tanie i ekologiczne przemieszczenie się. Widać jak to pięknie działa w społeczeństwach azjatyckich, gdzie wszyscy z niego korzystają i szanują.


@to_jest_chyba_kurcze_zart: Chyba żartujesz gostek, pewnie jesteś pasażerem zbiorkomu i tyle, bo jakbyś miał obskoczyć w mieście 4 punkty oddalone od siebie o 5 kilometrów, to nawet byś nie nasrał na autobus.

A w
@kupkesobieciagne: Gdyby wszyscy w mieście chcieli wszędzie jeździć samochodem to by nikt nie dojechał nigdzie, dlatego komunikacje należy wspierać i promować, by ci którzy rzeczywiście potrzebują siw gdzieś dostac samochodem mieli taka realna możliwość zamiast stac godzinami w korkach by potem godzinami szukać miejsca postojowego. Jak trzeba coś pilnego zalatwic w kilku miejscach to wiadomo ze lepiej samochód, ale dojechać do pracy z miejsca A do B to tylko leniwe bulwy