Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 238
@Kaamil88: najgorsze w tym wszystkim jest to że komunikacja miejska w miastach jest genialnym pomysłem, pozwalającym na tanie i ekologiczne przemieszczenie się. Widać jak to pięknie działa w społeczeństwach azjatyckich, gdzie wszyscy z niego korzystają i szanują. Niestety u nas husaria albo tym gardzi bo chce się poczuć lepszym bo ma nowego Passata w lizingu albo z drugiej strony są osoby które uznały tramwaje za noclegownie, czy miejsce do zrzygania się.
  • Odpowiedz
@Kaamil88: ja w tym roku też raz musiałem jechać bo oddałem samochód do serwisu, #!$%@? uczucie jechać komunikacją, jak jakiś patus, biedak, nieudacznik.
  • Odpowiedz
Jakie w tym temacie wzajemne lizanie sie po siurkach Wielkich Panów Posiadaczy Samochodów xD Jeżdżą sebiki swoimi gruzami i muszą się dowartościować, że już nie muszą zbiorkomem, hehe prestiż xD
  • Odpowiedz
@Ka4az: Mógł mi co najwyżej zwrócić uwagę, a nie rzucać się z łapami. Zwłaszcza skoro tak się boi to powinien unikać kontaktu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwyczajnie szukał zaczepki i gdybym miał maseczkę to by mu się coś innego nie spodobało.
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: wziąłeś za przykład dobrze zorganizowaną komunikację miejską i porównujesz ją do ruchu samochodowego, by stwierdzić jaka ona jest wspaniała. Spróbuj się przejechać bydgoskimi tramwajami z centrum do największej dzielnicy - Fordonu w 30 stop. upał. Dosyć, że się wygrzejesz na betonowej patelni przystanku to jeszcze upieczesz w starym tramwaju bez klimy. I tylko dwa razy dłużej się jedzie niż samochodem "bez spiny". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz