Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakbym miał możliwość jazdy do pracy busidlem to bym pojezdzil głownie że względu na możliwość czytania książek. Ehh studenckie czasy :-(:-(:-(
  • Odpowiedz
@Kaamil88: staram się jak najmniej jeździć komunikacją miejską. dziś miałem o zgrozo przyjemność jechać autobusem, elegancka klima, brak tłoku, każdy w maseczkach. można odnieść złudne wrażenie, że tak jest zawsze i naciąć się na autobus #!$%@? do pełna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaamil88: staram się jak najmniej jeździć komunikacją miejską. dziś miałem o zgrozo przyjemność jechać autobusem, elegancka klima, brak tłoku, każdy w maseczkach. można odnieść złudne wrażenie, że tak jest zawsze i naciąć się na autobus #!$%@? do pełna

@jebluschytrus: mój był niestety bez klimy mimo, że nowy hybryda. Chce odsunąć okno a tu się nie da :/ Duszę się i pocę jak świnia. Ściągam bandame bo zaraz bym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pierwszy raz od ponad 10 lat jadę komunikacją


@Kaamil88: uuuu widzę że szlachta zubożała xDDD

@ColdMary6100: Ro był taki kaprys jak z kebabem. Niby wiesz że #!$%@?, a i tak pójdziesz zeżreć i potem rozczarowanie.
  • Odpowiedz
Wielkich Panów Posiadaczy Samochodów xD Jeżdżą sebiki swoimi gruzami


@szubiduba: dobra generalizacja, jakby wreczali odznaki generalizowania to napewno bys dostal
  • Odpowiedz