Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, takie pytanie.
Jaką perfumę użyć jak idę z dziewczyną poznaną na Tinderze na spacer po wałach? Będę szedł po jej lewej stronie. Temperatura powietrza 27 stopni, godzina 20:13, wilgotność względna 70%, temperatura wody 17. Jestem prostym chłopakiem, lubię nosić kowbojki i krótkie dżinsowe spodnie. Mój styl określiłbym jako niewymuszona elegancja. Właśnie zdałem maturę i planuję w przyszłości studiować politologię. Lubię sklejać modele i i łowić ryby.
Co byście polecili? Cena nie gra roli, bo i tak nie kupię ale pomyślałem, że zapytam.
#perfumy
Pobierz
źródło: comment_1597817478i3YEEeAAJR6DT9sbiPI7Ki.jpg
  • 57
@FELIX90: jesteś totalnie żałosny, koleś. W ogóle nie interesują mnie perfumy, nie moja bajka, ale od jakiegoś czasu obserwuję jak non stop nabijasz się z ludzi, którzy są totalnie zieloni w temacie i chcą zacząć swoją przygodę z perfumami. Od razu ironizujesz i nabijasz się z nich, BO WIELKI PAN FELIX90 JUŻ OD KILKU LAT SIEDZI W TEMACIE I JAK TO MOŻLIWE ŻEBY NIE WIEDZIEĆ TAKICH PROSTYCH RZECZY!!!!!!!!!111
Niczym się nie
@GetRekt: :*

Nie interesujesz się ale siedzisz na tagu i obserwujesz xD.
Jeśli dla ciebie rozpoczęcie przygody jak to nazwałeś, to zadawanie tych samych pytań, przerobionych 20 razy w ciągu dnia, na które nie ma odpowiedzi a nie pójście do sklepu, sprawdzenie różnych rzeczy i kupno, to nie mam więcej pytań xD
Prędzej będziesz w stanie stwierdzić czy ci się zapach podoba czy nie, czytając czyjąś recenzję niż będziesz wstanie komuś powiedzieć "użyj to i to", po informacji, że idzie z dupą na ognisko


@milionerro: Zacytuj w całości. Wyrywasz fragmenty z kontekstu