Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, takie pytanie.
Jaką perfumę użyć jak idę z dziewczyną poznaną na Tinderze na spacer po wałach? Będę szedł po jej lewej stronie. Temperatura powietrza 27 stopni, godzina 20:13, wilgotność względna 70%, temperatura wody 17. Jestem prostym chłopakiem, lubię nosić kowbojki i krótkie dżinsowe spodnie. Mój styl określiłbym jako niewymuszona elegancja. Właśnie zdałem maturę i planuję w przyszłości studiować politologię. Lubię sklejać modele i i łowić ryby.
Co byście polecili? Cena nie gra roli, bo i tak nie kupię ale pomyślałem, że zapytam.
#perfumy
Pobierz FELIX90 - Ej Mirki, takie pytanie.
Jaką perfumę użyć jak idę z dziewczyną poznaną na...
źródło: comment_1597817478i3YEEeAAJR6DT9sbiPI7Ki.jpg
  • 57
@przegrany_przegryw: nie przyszło ci do głowy, że są ludzie z zajawką i pasją, których to interesuje i to jest właśnie wartościowa zawartość, bo właśnie takie wpisy coś wnoszą? Prędzej będziesz w stanie stwierdzić czy ci się zapach podoba czy nie, czytając czyjąś recenzję niż będziesz wstanie komuś powiedzieć "użyj to i to", po informacji, że idzie z dupą na ognisko
@przegrany_przegryw: ale zauważyłeś, że my właśnie z takich pytań ciśniemy właśnie w tym wpisie i również "nie spuszczamy się" nad tym czym się spryskać?
Nie robię nic na pokaz i szczerze mówiąc, to zwisa mi to, czy randomom coś wydaje się śmieszne czy nie. Akurat porównanie do Audio Voodoo jest nietrafione, bo nikt z nas nie wącha wody święconej z Lichenia i nie mówi, że pachnie różami.
@przegrany_przegryw: Wysmiewane sa glupie pytania leniwych ludzi. To czy sie spodoba dany zapach to rzecz subiektywna. Skad mamy wiedziec co ktos ma wybrac? Ja jak chce podjac decyzje o wyborze czegos to zaczynam sie tym interesowac i czytac. A nie pytam obcych ludzi w internecie, gdzie poprawnych odpowiedzi moze byc tysiace i dalej #!$%@? bede wiedzial.
A to jak wyglada tag perfum z Twojego punktu widzenia. No coz tak wyglda kazdy
@Quimeen: Prawda chociaż myślę, że jest miejsce zarówno na powtarzalne pytania jak i na bekę i memy z głupich pytań. Przynajmniej tag jest bardziej żywy. Jak ktoś chce tylko quality content to może sobie dodać tagi doktora, ptasznika itp no i bydgoszcz oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)