Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, takie pytanie.
Jaką perfumę użyć jak idę z dziewczyną poznaną na Tinderze na spacer po wałach? Będę szedł po jej lewej stronie. Temperatura powietrza 27 stopni, godzina 20:13, wilgotność względna 70%, temperatura wody 17. Jestem prostym chłopakiem, lubię nosić kowbojki i krótkie dżinsowe spodnie. Mój styl określiłbym jako niewymuszona elegancja. Właśnie zdałem maturę i planuję w przyszłości studiować politologię. Lubię sklejać modele i i łowić ryby.
Co byście polecili? Cena nie gra roli, bo i tak nie kupię ale pomyślałem, że zapytam.
#perfumy
FELIX90 - Ej Mirki, takie pytanie.
Jaką perfumę użyć jak idę z dziewczyną poznaną na...

źródło: comment_1597817478i3YEEeAAJR6DT9sbiPI7Ki.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FELIX90:

spacer po wałach

brakuje kluczowej informacji - bezwzględna wysokość nad poziomem morza. Nie jesteśmy w stanie dobrać odpowiedniego zapachu ponieważ wraz ze zamianą wysokości npm zmienia się odbiór niektórych nut perfumeryjnych.

Temperatura powietrza 27 stopni, godzina 20:13, wilgotność względna 70%, temperatura
  • Odpowiedz
@FELIX90: Gdyby wybor byl taki prostu to sami nie stalibyscie codziennie rano przez pol godziny przed setka perfum i nie zastanawialibyscie sie co dzisiaj wybrac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FELIX90: ja bym spróbował Bleu de Chanel ale nie przepłacaj, na Allegro są testery po 119,90 :) Zero różnicy jeśli chodzi o zapach a nawet są trwalsze no bo to testery :))))) tylko koniecznie kup perfum, nie wodę toaletową
  • Odpowiedz
@FELIX90 kolego weź se poczytaj belkę tagu a nie nam tu pierodlisz na tagu jakieś farmazony #!$%@? co?

A co do perfumy to kup versacze errrros grejt performens grejt komplement geter girls loves it

Albo zapytaj takiego gościa jednego to on te perfumy w tych no garnkach tych glinianych miesza to Ci wymiesza
  • Odpowiedz
@NaczelnyHejterWykopu: mam w sumie kilka perfum ale nigdy nie pytałem ludzi co mam użyć xD. To co mi się podoba i na co mam ochotę w danej chwili, to tylko moja sprawa a nie Mirków z drugiego końca Polski. Robienie z wyboru, wielkiej ceremonii i decyzji najważniejszej danego dnia to nieporozumienie.
  • Odpowiedz