Wpis z mikrobloga

Czemu w zwiazkach lezbijek jedna z nich zawsze udaje faceta, zaklada strapon i mysli ze ma fiuta. tak bardzo nienawidzi mezczyn a sama ich naśladuje co za hipokryzja.
Ta druga z kolei zamiast sobie znaleźć normalnego faceta i przestać przynosić wstyd rodzine to udaje ze wszystko jest ok, przesiąknięta Netflixowa-lewacka-marksistowska propaganda.

Upadek człowieczeństwa niestety ;//

#lgbt #lewackalogika #pis #neuropa #konfederacja
R.....S - Czemu w zwiazkach lezbijek jedna z nich zawsze udaje faceta, zaklada strapo...

źródło: comment_1597814968I8fnBcB2z2f1AqDPNqXTkb.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
@RaiderSPURS: co za #!$%@? xd
jak zawsze? na podstawie czego taki wniosek? kto powiedzial, że lesbijki nienawidzą mężczyzn? xD
Jeszcze to przynoszenie wstydu rodzinie <3 albo to bait albo jesteś naprawdę konkretnym tępakiem (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@RaiderSPURS:
Biologicznie, nawet i lesbijki potrzebują benisa, dlatego używają dildo. Biologii nie oszukasz, stad tez passive i active w ich związkach, bo jak to w życiu musi być facet i kobieta. Nawet jeśli to ma oznaczać babę przebrana zza faceta (Halyna ledwo wytrzymałem to pisząc, zobacz baba przebrana za faceta).
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HansSolo:

Zbanowala mnie po paru min rozmowy, kiedy powiedziałem jeż że facet i jego sperma będzie jej potrzebne gdy zapragnie dziecka i cała jej ideologia jebla w tym momencie w #!$%@?.


Po prostu byłeś chamski xD Dorabiasz ideologię do swojego #!$%@? co najwyżej

Jak mi kiedyś napisała kamerowa dziwka. Niby siedzi na tym dildzie 15 min, ale w przypadku mięska zawsze lepiej i szybciej.


Hetero camgirl ekspertka od upodobań lesbijek xD
  • Odpowiedz
@ChickenK: czytałem kiedyś wywiad z jedną i miała bardzo proste wyjaśnienie, wręcz nie ogarniała że musi się tłumaczyć bo myślała że to oczywiste

Mają męski styl ubierania się i czesania... bo jest wygodny. Tylko tyle i aż tyle, nie odczuwają potrzeby podobania się mężczyznom, nie muszą stosować się więc do norm kobiecego ubioru które nie są zbyt wygodne., Ubierają się w wygodne ubrania a moda jest taka że jak ubierzesz się
  • Odpowiedz
@Prawdziwa_twarz: psychoterapia, bo dziewczynie podobają się inne dziewczyny w krótkich włosach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możliwe również, że to efekt nierozpoznanego/źle prowadzonego/zaniedbanego zaburzenia identyfikacji z płcią.


Te krótkie włosy i nienoszenie typowo kobiecych elementów jak sukienki, obcisłe spodnie i ozdoby, to już zaburzona identyfikacja płciowa, naprawdę?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@RaiderSPURS: Wiesz co powinno Cię bardziej niepokoić? Fakt, że przez ostatnie stulecie odrębna tożsamość mazurska została zniszczona przez dwa totalitaryzmy i w anno domini 2020 tylko niewiele mieszkańców Mazur pragnie odrestaurowania świadomości regionalnej. To jest #!$%@? problem a nie, że dwie osoby ''siem ruchajom jak chcom''.
  • Odpowiedz