Wpis z mikrobloga

Czemu w zwiazkach lezbijek jedna z nich zawsze udaje faceta, zaklada strapon i mysli ze ma fiuta. tak bardzo nienawidzi mezczyn a sama ich naśladuje co za hipokryzja.
Ta druga z kolei zamiast sobie znaleźć normalnego faceta i przestać przynosić wstyd rodzine to udaje ze wszystko jest ok, przesiąknięta Netflixowa-lewacka-marksistowska propaganda.

Upadek człowieczeństwa niestety ;//

#lgbt #lewackalogika #pis #neuropa #konfederacja
R.....S - Czemu w zwiazkach lezbijek jedna z nich zawsze udaje faceta, zaklada strapo...

źródło: comment_1597814968I8fnBcB2z2f1AqDPNqXTkb.jpg

Pobierz
  • 141
@HansSolo: na serio masz bardzo wyidealizowany obraz orgazmu XD NIE kobieta nie ma ot tak orgazmu od doznań emocjonalnych, plus orgazm waginalny jest bardzo ciezki do osiągnięcia. Naprawdę niewielki procent kobiet jest w stanie taki osiągnąć, dlatego tez między innymi są dyskusje, czy takowy w ogóle istnieje. Jakaś cześć kobiet pewnie takowy ma, ale ja sama spotkałam się z tym, ze raczej to jest bardzo rzadkie zjawisko. Cześć bab nieststy kłamie
@NijuGMD: bo kobieta musi byc zdominowana to jest w jej naturze i dlatego jedna z nich musi byc ulegla a druga przyjmuje pozycje alpha samicy i dominuje w zwiazku. Natury nie oszukasz, ale jak sie oglada Netflxowe seriale to przesiąka sie ta lewacka ideologia, a to wszystko zeby zniszczyc tradycyjny model rodzinny.

Oczywiscie najwiekszy wrog lewactwa to Bialy hetero mezczyzna. Ciekawe co te kobiety mysla o swoich ojcach i braciach czy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Prawdziwa_twarz: Nie racjonalizuje swoich odchyłów, bo tych w sumie nie mam. Seks w zasadzie mnie nie interesuje, ale jednocześnie nie jestem zamknięta na tę stertę życia i chętnie o niej czytam, żeby nie być kosmitą, który spotyka się z tematem po raz pierwszy.

Wisi mi niskim kalafiorem co ludzie robią w łózkach, ale nie nazywaj siadania na butelkę szampana zachowaniem normalnym bo naczytałeś się o prostacie.


Jeśli by ci to wysiało
Mają męski styl ubierania się i czesania... bo jest wygodny. Tylko tyle i aż tyle, nie odczuwają potrzeby podobania się mężczyznom, nie muszą stosować się więc do norm kobiecego ubioru które nie są zbyt wygodne., Ubierają się w wygodne ubrania a moda jest taka że jak ubierzesz się wygodnie to wyglądasz jak facet


@gatineau: Przeciez to nie prawda, ze faceci maja wygodniejsze stroje. Poza tym, jezeli to byla by prawda to