Wpis z mikrobloga

@Kempes: Zadałem ci proste pytanie. Było ćwiczyć czytanie w podstawówce :) Zadam jeszcze raz tak byś zrozumiał: Czy każda osoba czarnoskóra czyli murzyn jest afroamerykaninem czyli murzynem pochodzenia afrykańskiego subsaharyjskiego. Jeśli tak, to czy każdy człowiek jest afroamerykaninem bo jak to określiłeś "a kto wie kogo miała w swojej rodzinie w przeszłości ze strony matki czy ojca"? A jeśli tak, to czy ty czasami obrażając np. mnie nie popełniasz zbrodni jaką
@przemyslaw-maczka Tak, rodzaj ludzki wywodzi się z Afryki, co wynika z przeprowadzonych badań genetycznych na dużą skalę. Nie wiedziałem, że o tym nie wiesz... to bardzo dziwne w XXI wieku.
Jednak część genów nie jest już aktywnych, a nawet zostały "zastąpione" przez inne "silniejsze", tak np. ludzie w europie mają białą skórę poprzez mieszanie się naszych przodków w przeszłości z neandertalczykami.
Z genetycznego punktu widzenia najbardziej "ludzcy" są murzyni zamieszkujący od wielu
@przemyslaw-maczka I nie, ludzie nie tylko się mieszali z neandertalczykami. I nie, ludzie nie migrowali z Afryki raz, tylko do takich migracji dochodziło kilka razy i za każdym razem inną pula genów trafiała za Afrykę, gdzie mieszała się z genami ludzi, którzy byli przodkami tych, którzy wyszli z Afryki wcześniej.
Wasz prawacki mózg nie ogarnia takich zawiłości, a sprawa jest na prawdę skomplikowana, a nie tak prosta jak go rysujecie wy, prawackie
@Kempes to nie jest ta co opowiadała bzdury o swoim pochodzeniu a na teście dna wyszło, że ma jakiś promil indianki w sobie?
To jest psychopata który dla władzy zrobi wszystko, warto wygooglować.