Wpis z mikrobloga

@wioseneczka: Kontynencie? :D A jamajka to nie czasem wyspa? :D Ale odpowiem archipelag Wielkich Antyli. Dobrze? :D
@krzych0: No tutaj popełniłem błąd i się poprawiłem. Co mają Jamajczycy wspólnego z afroamerykanami. Pochodzą z afryki, ale pytanie czy są amerykanami ? Potrafi ktoś kurła na to odpowiedzieć? :D
  • Odpowiedz
Przecież jej ojciec jest Jamajczykiem. Co on ma wspólnego z afryką? To każdy murzyn jest afroamerykaninem? :D


@przemyslaw-maczka: geniuszu, „afro” nie odnosi się do pochodzenia z Afryki, ale koloru skóry. Tak samo jak ty należysz do rasy kaukaskiej, mimo że twój stary nie pochodzi z Kaukazu.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-maczka: ale ty jesteś w stanie zrozumieć ze murzyn mieszkający w USA jest z automatu Afroamerykaninem? Serio zrobili sobie taka nazwę własna i jako Europejczyk nie musisz tego rozumieć.
  • Odpowiedz
Przecież jej ojciec jest Jamajczykiem. Co on ma wspólnego z afryką? To każdy murzyn jest afroamerykaninem? :D


@przemyslaw-maczka: A wiesz skąd się wzięli czarni na Jamajce?

Podpowiem
  • Odpowiedz
Zadałem ci proste pytanie. Było ćwiczyć czytanie w podstawówce :) Zadam jeszcze raz tak byś zrozumiał: Czy każda osoba czarnoskóra czyli murzyn jest afroamerykaninem czyli murzynem pochodzenia afrykańskiego subsaharyjskiego. Jeśli tak, to czy każdy człowiek jest afroamerykaninem bo jak to określiłeś "a kto wie kogo miała w swojej rodzinie w przeszłości ze strony matki czy ojca"? A jeśli tak, to czy ty czasami obrażając np. mnie nie popełniasz zbrodni jaką jest rasizm?
  • Odpowiedz
@przemyslaw-maczka: Tak, każdy czarnoskóry jest pochodzenia afrykańskiego i nie ciągnij już go za słowa, bo on nie musi wszystkiego wiedzieć o świecie i nie przeprowadzacie właśnie decydującego dla ludzkości dowodu słuszności używania takiego sformułowania. Nie wzięło się ono z nikąd, mądrzejsi dużo od was je wcielili w życie i zapewniam cię, że jest używane prawidłowo.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-maczka: Tak, każdy czarnoskóry jest pochodzenia afrykańskiego i nie ciągnij już go za słowa, bo on nie musi wszystkiego wiedzieć o świecie i nie przeprowadzacie właśnie decydującego dla ludzkości dowodu słuszności używania takiego sformułowania. Nie wzięło się ono z nikąd, mądrzejsi dużo od was je wcielili w życie i zapewniam cię, że jest używane prawidłowo.


@onuceSzatana: lewaku poluzuj swoje onuce, jestes prowadzony jak tepe lewackie zwierze co nawet
  • Odpowiedz