Wpis z mikrobloga

@jugihombre: Tak, był ponoć posądzany o kłucie dupy, z której wynikało m.in to gino, o którym ludzie gadali kiedyś pod każdym filmem gdzie nie miał na sobie koszulki, ale nie mam odpowiednich źródeł poza tym jednym szczegółem, na których mógłbym bazować czy faktycznie był na dopingu czy nie.
@Nosradamo: Nie powiesz mi chyba, że da się nabić tyle "mięcha" spożywając mniej niż organizm potrzebuje do naprawy uszkodzonej tkanki mięśniowej po treningu? Dodatkowo w tym samym materiale koleś mówi, że ćwiczy jedynie rekreacyjnie i nie dba o podbijanie coraz to większego ciężaru żeby dać odpowiednie bodźce mięśniom i dalej rosnąć.
@Shakyor: Na wykopie ludzie piszą, że mięśnie zbudowane na cyklu sterydowym stopniowo znikają po zejściu ze środków, a potem wspominają, że Ketokocur zbudował mięśnie na sterydach X lat temu, dlatego jest taki wykorbiony, mimo że jest na keto xD
@Shakyor: i co z tego - jak bez nadwyżki nie zrobisz sensownego progresive overload po pewnym etapie i sensownego tempa progresu treningowego.

@Nosradamo: no jak zaczynasz albo jesteś grubasem; ja po 4 latach teraz wbiłem na bombie i nawet na bombie, nie dochodzi mięsnia w deficycie - ale kij tam naturalnie będzie dochodzić w minusie kalorycznym; tak samo jak nawet na trenie ludziom na koniec redukcji spada mięcho. Na pewnym
@matiimakaka: okres, gdzie był nabity jak autobus z lichenia i 3D
teraz jest płąski jak naleśnik - jak to naturalnie na ketozie i po raz X mam w dupie jak to zrobił czy na WW czy na keto, czy na SAA - na pewno różnica duża