Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
" na rynku świń nadal beznadziejna sytuacja"

Po wielu wielu latach założyłem sobie dla beki badoo by zobaczyć czy sytuacja jest naprawde taka beznadziejna. Nawet nie jest tragiczna jest bezdennie zła

W wielkim skrócie, wrzuciłem 3 fotki, jedna z podróży, druga biznesowa a trzecia jak chodze po mieście. 187cm, wysportowana sylwetka, szczęka, włosy, zarost. Najbliżej mi do ashtona kutchera chyba? Zawód menadżer kancelarii za granicą. W opisie dałem żart, że siłownia plus zwiedzanie świata.

Ustawiłem #warszawa, #wroclaw oraz #krakow. Swipowałem co drugą czyli 5>. Wiek 18-30

Zgadnijcie z iloma dziewczynami mnie sparowało po 2 tygodniach? 17
Ile napisało pierwsza? 2

Pytanie do różowych... kogo Wy tam szukacie na tym portalu? Boga Adonisa czy gościa co jeździ ferrari czy może imprezującego dynamicznego oskarka synka tatusia? Mi się udało sparować z 17 dziewczynami tak 6/10. To co ma zrobić normalny chłopak co pracuje na taśmie, albo w biurze, ma 170 cm wzrostu i twarz normalnego gościa z zakolami?

Jak dobrze że nie szukam drugiej połówki... depresji można się nabawić

#przegryw #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3b8c0ae3135a007e5a0fb6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania Tinder umożliwia kontakt ludziom z różnych warstw społecznych. Normalnie, w realu, kobiety poznają mężczyzn w gronie swoich znajomych, którzy reprezentują podobny poziom. Na tinderze byle kasjerka z żabki może wyrwać kolesia, który podróżuje po świecie, ma swój jacht i stumetrowe mieszkanie, dlatego to je tak kręci. Średniacy nie mają czego tam szukać. I mam na myśli średniozamożnych i średnioprzystojnych facetów. Bo jeśli chodzi o kobiety - w ocenie grubych, niezbyt atrakcyjnych
187cm, wysportowana sylwetka, szczęka, włosy, zarost.

Zgadnijcie z iloma dziewczynami mnie sparowało po 2 tygodniach? 17

@AnonimoweMirkoWyznania: aha, tak było xD bzdury pieprzysz

ja ani szczęki nie mam, ani wzrostu 190, odpaliłem parę tygodni temu tindera w podróży służbowej, tylko po to żeby z kimś miejscowym pogadać i podpytać o lokalne rekomendacje. w pół godziny kilka matchy sensownych wpadło, pewnie by coś z tego wyszło jakbym chciał.

#!$%@? jesteście i tyle
Sparowało z 17 ale ciekawe ile z nich w ogóle poszłoby na randkę a jeszcze ciekawsze ile z nich po 1 spotkaniu chciałoby iść na drugie.

Widocznie nie jesteś taki atrakcyjny jak ci się wydaje. Każdy ma swoje standardy a już jego sprawą jest cy znajdzie kogoś kto je spełnia czy tak będzie szukać bez końca.