Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Murki, czy mówicie o zyskach ze swoich inwestycji swoim znajomym? Z jednej strony się mega cieszę i chciałbym się tym z kimś podzielić, z drugiej znowu nie wiadomo jak ludzie będą to odbierać... W skrócie - zainteresowałem się w tym roku giełdą i po namowie znajomego z pracy kupiłem spółkę zajmującą się produkcją gier, na początku tylko za 10k, rosło cały czas, dokupiłem 50k, później 100k, ogólnie włożyłem tam 200k przed pandemią i miałem z tego 25% zysku, podczas pandemii spadło na -50% (-100k), teraz jest 500% i wygląda na to, że mogę zarobić kupę hajsu, jestem mega zadowolony, ale nie wiem czy takie rzeczy mówić komukolwiek?
#gielda #inwestycje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3ad715e3135a007e5a0ee2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@heniek_8: w robocie jeden kumpel zaczął grać przeze mnie a 2 bawi się jeszcze wirtualna kasą więc tematów mamy sporo. Poza pracą nieliczni pytają: jak tam wilku? Rośnie? ( ͜͡ʖ ͡€)
Odpowiadam że puchnie ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dotąd sie chwaliłem, mowiąc nawet o dokladnym zysku, ale teraz mysleze to byl zły pomysł. Dwom wtedy na fb pisałem, to nic mi nie odpisali, a jednemu na zywo opowiadalem, ale teraz mam obawy ze bedzie niepotrzebnie rozpowiadał
SzklanaProgramistka: AnonimoweMirkoWyznania: żyje sam, mam swoje mieszkanie, szczerze mówiąc to wszystko robiłem dla zabawy, założyłem, że nie wyciągne tych pieniędzy już nigdy patrząc na sytuacje w trakcie trwania lockdown - myślałem, że już popłynąłem, ale fartem się udało, z resztą, dalej nic nie wyciągnąłem więc w teorii nic jeszcze nie zarobiłem

Zaakceptował: sokytsinolop