Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Ale policję wezwał? Jeśli tak, to jaki by był w tym sens?

@milymirek: A musiał być? Wezwał policję, bo twierdził, że został pobity, na co dowodów nie ma. Świadkowie twierdzą, że jedyne do czego się dopuszczono, to wyrwanie mu banera czy czegoś tam, o pobiciu nikt poza samym zainteresowanym nikt nie wspomina. Nie wiem, czemu wolisz wierzyć w to, że wszyscy świadkowie się bali (czego?) niż w to, że typ źle
@JaniceIsNotFromHere: No dochodzą mnie słuchy, że prawicy się zamyka usta na zachodzie i to mógłby być przykład.
Jak nawet jakaś reprezentantka lewicy potrafiła zataić fakt gwałtu na niej przez imigranta, żeby nie zaszkodzić w ogóle imigrantom, żeby ludzie nie myśleli że imigranci gwałcą. :/
To jest zaprzeczanie rzeczywistości. Jeszcze uznawanie cenzury za mowę nienawiści, oskarżenie o faszyzm jako mantra bez związku z rzeczywistością.

No nie trudno uwierzyć, że to był kolejny
@Radek41: dla mnie totalną głupotą jest wyjeżdżać za granicę i starać się w cudzym kraju wprowadzać swoje porządki. Chcesz mieć polskie zwyczaje - mieszkaj w Polsce. Wyjeżdżasz za granicę za chlebem - dostosuj się i uszanuj kulturę kraju. Polscy krzyżowcy ewangeliści na zachodzie to totalna żenada.

Inna sprawa, że moim zdaniem to powinno dotyczyć każdego. I Polaka i Amerykanina i muzułmanina i Hindusa. Nie mówię tu, że należy wyzbywać się własnej
no i do tego prowadzi polityka otwartych granic. Wpuszcza się do kraju byle kogo, a potem zdziwienie, że znajdują się tam tacy ekstremiści. Należy z tym skończyć i wydalić podobne jednostki z kraju. Niech wracają do swojego zacofanego *urwidołka.

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NiemieckiArbiter: Myślę że większość wyborców Konfederacji się z tobą zgodzi. Niech tylko Anglia i ta sytuacja będzie dla nas przestrogą, aby za życia naszego