Wpis z mikrobloga

Po prostu trochę pokory i szacunku dla miejsca, które nie jest twoim domem


@ry8u: Zdefiniuj "szacunek" w tym przykładzie.
Bo nie wyobrażam sobie gdziekolwiek nie zjeść pizzy u Włocha, pad-thai u Tajlandczyka, albo innej kaczki w 5 smakach u Chińczyka. Poniekąd nie "dostosowali się" do okolicznej kultury i nie zaczęli podawać kotleta i ziemniaków
  • Odpowiedz
serio? xD


@Kaijot: Przykład: Spotkanie czy Korwina czy Brauna czy Michalkiewicza. Lewica zastrasza właściciela lokalu, właściciel rezygnuje z udostępnienia miejsca tym panom.
Jakieś ekstra kontrole na lotnisku bo lewica rzuca oskarżenia na polityków czy publicystów prawicowych.
A nie wiem jak tam na miejscu ich cenzurują.
A jak się wejdzie na temat YT, FB to znów cenzura dotyka znacznie bardziej prawicowe treści, nawet
  • Odpowiedz
Niech wracają do swojego zacofanego *urwidołka.


@NiemieckiArbiter: Nie chcę tych ludzi w moim #!$%@?łku, niech #!$%@?ą na księżyc z kolegami w czarnych sukienkach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja słyszałem że LGBT go pobiło a jak zadzwonił na policję to aresztowali jego zamiast bandytów.

Ale lewica ma swoją historię zawsze.


@milymirek: od kogo słyszałeś?
bo to naprawdę ciekawe, jak szybko rozchodzą się zeznania bezpośrednich świadków - i to ustnym przekazem!
  • Odpowiedz
@Radek41: Został pobity na takim placu, ale nie ma żadnych nagrań? W 2020 roku, gdy każdy ma kamerę w telefonie?
Trzeba być niezłym dzbanem by nie uszanować prawa i kultury kraju do którego się przyjeżdża i krzyczeć zakazane tam rzeczy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mowa nienawisci czyli jaka? jak mozna byc aresztowanym za cos takiego na litość boską czy ty widzisz co piszesz?

@Wilkudemoner: Trochę śmieszne oburzenie, gdy pochodzisz z kraju, w którym mogą ci rano wjechać na chatę i skonfiskować sprzęt za cipkomaryjkę.
  • Odpowiedz