Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób na b2b. Macie jakiś plan na wypadek wprowadzenia proporcjonalnego zusu/testu przedsiębiorcy przez pisowskich bolszewików? Wiem, że życie w Polsce i płacenie podatków gdzie indziej raczej odpada, ale wiele osób pewnie może przeprowadzić się do innego kraju z miesiąca na miesiąc i stamtąd wystawiać FV dla obecnego klienta. Dokąd będziecie się ewakuować przed czerwoną zarazą?

#pracait #podatki #programowanie #b2b #it
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marek-krakow: Miło mi. Jak widzisz, istnieją osoby które pomimo świetnej sytuacji materialnej kierują się w swoich decyzjach i ocenach czymkolwiek innym niż czubek własnego nosa ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marek-krakow: wiem, ale muszą wypłacić cokolwiek, do tej pory płaciłem 15tys rocznie na moją emeryturę i oczekuje że przynajmniej tyle będą mi wpłacać rocznie jak na nią przejdę
  • Odpowiedz
@bb89: ja myślę, że temat szybko wróci z powodu dziury w budżecie.

Uwaga ogólna: moje pytanie jest skierowane do osób, których celem jest placenie jak najniższych podatków i maksymalizacja dochodów. Wysrywy razemków czy innych imbecyli nie rozumiejących, że wraz z rosnącą ceną spada konkurencyjność usługodawcy nie są tu mile widziane. Możecie wymieniać się takimi uwagami na squotach podczas wspólnego ćpania.
  • Odpowiedz
@marek-krakow: znajdź dobrego kolegę do spółki zło i bierz z mianowania jako prezes. Spółka statutowo będzie się zajmować zarządzaniem waszym majątkiem. Planujemy tak z bratem zrobić jakby wpadli na taki pomysł. Spółek raczej nie ruszą bo jak kolegom będą dawać?
  • Odpowiedz
Miło mi. Jak widzisz, istnieją osoby które pomimo świetnej sytuacji materialnej kierują się w swoich decyzjach i ocenach czymkolwiek innym niż czubek własnego nosa ;-)


@Koliat: Tak, kierują się niszczeniem klasy średniej, bo prawdziwie bogatych dotknąć nie potrafią.
  • Odpowiedz