Wpis z mikrobloga

Dobra Kacper był w weekend. Skończyliśmy redukcje. Wyglądało kozacko, sam był bardzo zadowolony z efektu - przynajmniej odniosłem takie wrażenie. Właściwie gdyby wrzucić jakiś silny spalacz na 3-4 tygodnie to myślę, to by była forma bliska sceny.

Protokół ładowania wyszedł super - nabiło jak powinno.

Kończyliśmy redukcje na 300 B / 40 T / 250-300 Ww czyli około 2750 kcal. Cardio na koniec 4x45 minut, ale wcześniej to było 4x15-30 minut. Trening metodą 3/5/1

W komentarzy grafika z innymi partiami - nogami/plecami. Brzuch wygląda lepiej niż rok temu, mieśnie trochę wypełniły skórę, klata też lepiej; jednak nadal rozważa poważnie plastykę

Tu wcześniejszy opis https://www.wykop.pl/wpis/51224437/ponad-3-lata-w-sobote-sie-spotykamy-u-mnie-i-porob/

Teraz robilismy rebound i ponad 500 Ww w diecie.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #pokazforme #odchudzanie #chudnijzwykopem
Kasahara - Dobra Kacper był w weekend. Skończyliśmy redukcje. Wyglądało kozacko, sam ...

źródło: comment_1597079691O53tRtYPrsDTVDE02ff4j3.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megasuper: haha no mówił, ze nad miną to musi popracować xD
@DywanTv: 200 kg MC, 160-170 kg SQ, 120 kg BP - ale nienawidzi trójboju z całego serca i pluje na niego :P - nie jego bajka - chce kiedyś sobie wystartować w kulturystyce. Teraz będzie jechał PHAT i inne cuda od Nortona
  • Odpowiedz
  • 1
@Kasahara Świetne kulszowo-goleniowe, natomiast w czworoglowych ewidentnie brakuje separacji mimo mocnego fest docięcia, postawiłbym na większy przedział powtórzeń w kolejnych miesiącach kosztem ciężaru
  • Odpowiedz
@Poemat: taaaa wysoki jest - dlatego też tam wiecej pracy trzeba hipertroficznie i na łapy i na nogi; ale zmienia zupełnie teraz metodykę treningową i idzie własną droga od teraz, ja tam dużo go cisnąłem w trójbój, rowijałem GPP, bo 3 lata temu to jeszcze nie był wstanie 200 metrów przejść lub zrobić nawet 1/4 siadu (aż taki brak mobilnosci) i multum pracy i czasu po prostu zabrało nadrobienie 20
  • Odpowiedz