Wpis z mikrobloga

@KatpissNeverclean niee aż tak zaawansowany to nie. Jeszcze długa droga przede mną żeby móc się zaawansowanym nazywać.

Chciałem mieć już lepsze buty żeby się do asymetrii w butach wspinaczkowych przyzwyczaić.
@seereq: pytam z ciekawości, bo mam jedne - 2 rozm jako ciapcie i drugie 2,5 mniejsze na bardziej wymagające, ale stare modele. Dodatkowo te 2,5 są kobiece, więc są jeszcze mniejsze, ale słyszałem, że nówki już się tak nie rozbijają jak stare i suzkami opinii z pierwszej ręki.
@Aiden7 mogę rzucić jakaś większą opinią dopiero jak trochę już w nich na ścianę i skały pochodzę.
Narazie jak na 1 dzień posiadania są niesamowicie cisane ;)
@Oo-oO: znam tego memesa :P Ale nawet jakbym chciała robić taką fotę, gdzie zasłaniam sobą pół widoku, to chyba by mi się nie udało - nie mam kijka do selfie. XD A telefon wzięłam na salę tylko po to, żeby móc sobie odtworzyć filmik z youtuba z prezentacją techniki skrętnej, bo miałam wrażenie, że źle ją robię.

@Aiden7: Generalnie wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Nie ma jednej jedynej metody dobrania butów. Są różne stopy, inne odczucia bólu i czucia buta. Jeden powie Ci, że but dobrany o 1 rozmiar jest zajebiście dopasowany drugi CI powie, że nie czuje kompletnie skały w takim bucie. Musisz sam sobie przetestować buty i licz się z tym że pierwszy but jaki kupisz może nie spełnić twoich oczekiwań. Ja lubię mieć la sportivy
@fajq: właśnie posiadam już dwie pary miur wiązanych z wcześniejszych lat i korzystam z możliwości zbierania opinni o kwestii rozbijania się nowych miur vs, bo miałem na nodze nowa sztukę i zaskoczony byłem różnica w kwestii rozmiaru. Faktycznie solutiony czy testarosy są czymś w co celuje docelowo, chociaż ostatnio patrze też w stronę Wild climbs, bo wyglądają naprawdę dobrze, a mam okazję obserwowania ich na nogach żony.
@maciejasty: Nie do końca tak jest. Ja mam damską wersję miurek wiązanych i rzeczywiście, nawet na moją bardzo wąską stopę są super. Za to mój niebieski ma dokładnie te Miurki VS ze zdjęcia i to są jedne z niewielu butów które pasują na jego turbo wysokie podbicie. W większości innych modeli nie mógł nawet zapiąć buta