Wpis z mikrobloga

Uwielbiam dzbanów prowadzących dyskusję, a następnie blokujących rozmówcę coby wyszło, że druga strona nie ma już nic do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rowerowy kolega @reddin jest jednym z nich. Rozmawialiśmy o czymś innym, a ten nagle z dupy wyskakuje ze statystykami wypadków i w komentarzach wali gruchę do swojej zajebistości :D. Ha tfu na takich.
#wykop #rower
Pobierz MZ23 - Uwielbiam dzbanów prowadzących dyskusję, a następnie blokujących rozmówcę coby...
źródło: comment_1596826181ZUbhNKfKKXzBLdw50dWSFy.jpg
  • 19
@reddin: Dzbanie powiedziałem tylko, że JA NIGDY NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIM ZACHOWANIEM. Robiąc 20K rocznie po mieście. Czego w tym zdaniu nie rozumiesz? Tak samo napisałem tam, tak samo piszę tu. To, że ty manipulujesz wszystkim żeby dostosować do swojego światopoglądu gdzie każdy uczestnik ruchu drogowego poza rowerzystami nie zna i nie stosuje się do zasad ruchu drogowego to twój problem.
Dzbanie powiedziałem tylko, że JA NIGDY NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIM ZACHOWANIEM. Robiąc 20K rocznie po mieście. Czego w tym zdaniu nie rozumiesz? Tak samo napisałem tam, tak samo piszę tu. To, że ty manipulujesz wszystkim żeby dostosować do swojego światopoglądu gdzie każdy uczestnik ruchu drogowego poza rowerzystami nie zna i nie stosuje się do zasad ruchu drogowego to twój problem.


@MZ23: Aha ty się nie spotkałeś, ja się spotkałem, ale
@reddin: I znowu sobie dopowiadasz - znowu manipulacja XD. Nigdzie nie napisałem, że kierowcy nie są problemem, a rowerzyści są wszystkiemu winni.
@reddin: Chłopaczku jedyny problem w tym wątku masz ty z kierowcami :D. Ta nienawiść i ten jad cię kiedyś na drodze zabije. Nie życzę ci tego, ale radzę zastanowić się nad swoim zachowaniem i życiem. Powodzenia.
Ta nienawiść i ten jad cię kiedyś na drodze zabije.


@MZ23: Nic mnie nie zabije, bo rowerem jeżdżę jak ciebie jeszcze rodzice nie planowali a prawo jazdy mam jak jeszcze w pieluchy srałeś. A w 2019 roku dwóch gnoi chciało być tak twardych jak ty w sowim samochodziku i potem płakali, kasłali j zalewali się łzami. Polscy kierowcy to w 6X% dno i metr mułu. Nie szanuję.
No to w takim razie gratulacje w byciu starym dzbanem XD. W teorii ludzie im starsi tym mądrzejsi, ale jak widać nie w twoim przypadku :).


@MZ23: Nie zesraj się chłoptasiu.

A to ze łzami to o co chodzi? Pokazałeś im statystyki?


@MZ23: Nie dostali gazem w ryj bo myśleli, że są nadal wielcy jak samochód a jak wysiedli to okazało się, że są otyli i zgorzkniali.

Zupełnie jak ty.
@reddin: I co, bawi cię to, że broniąc się musiałeś zrobić komuś krzywdę? O to mi właśnie chodzi - jesteś takim samym sfrustrowanym zwierzęciem jak niektórzy kierowcy, których wyśmiewasz.
@MZ23: on taki jest, te ssy wrzuca zawsze po czym wyzywa od jakichś petrofili i trójpedalarzy no i oczywiście zawsze próbije zrobić z ciebie kogos kim nie jesteś + czarno żebyś nie mógł odpowiedzieć.

Typ to fanatyk, foliarz i pedalarz któremu za głęboko siodełko w dupe wlazło, prowadzący zmyśloną krucjatę przeciwko DDR i kierowcom.

te statystyki wrzuca w co drugim poście jako swój "argument".