Wpis z mikrobloga

Po pierwsze, to nie jest kradzież, tylko kopia


@niepodszywamsiepodbiauka: Mam nadzieję, że kiedyś sama coś stworzysz albo zwiążesz się z kimś kto będzie tworzył jakiś program/projekt/pomysł a potem ktoś to podpieprzy i będzie się śmiał, że przecież masz oryginał.
  • Odpowiedz
@Larsberg nikt mi niczego nie wmówił :DDD
I tak, wszędzie jest zagrożenie, ale z wiekiem sam do tego dojdziesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie robię nic poza odrobiną ostrożności.
Nieświadomość to błogi stan, oby Ci się nigdy nic nie przydarzyło, bo niespodziewanka potrafi zaboleć ( ͡~ ͜ʖ ͡°) lepiej zapobiegać, niż leczyć
  • Odpowiedz
@Larsberg: wspaniała zabawa nie ma co, ale przynajmniej pokazała jak wielu jest tu zjebów. Jedni którzy próbują usprawiedliwiać piractwo, a drudzy którzy pokazują jak to nie piracą, a gierki kupują na wyprzedażach -80% albo czekają aż będzie za darmo
  • Odpowiedz
@niepodszywamsiepodbiauka: głupszych fikołków niż twoje dawno nie widziałem. Nie masz zielonego pojęcia czym jest kradzież własności intelektualnej

Po pierwsze, to nie jest kradzież, tylko kopia. Kradzież sprawia, że tracisz dane dobro, a tutaj twórcy nie ubożeją.


no po prostu logika 5 latka xDDD
  • Odpowiedz
@Murasame: no wiesz, polak złodziej to może nie aż taki stereotyp :) Też jestem zdania, że twórcom sianko się należy, i za rozrywkę należy płacić, dlatego tfu na piractwo.
  • Odpowiedz
@Larsberg: no nie wiem, oceny steam, opcja zwrotu praktycznie wszędzie? nie oszukujmy się, żyjemy w czasach w których gier jest pierdyliard, raczej wiemy w co chcemy grać, mamy oceny graczy podobnych tytułów, możemy je zwracać... To nie jest 2003 żeby piracić gry. A pamiętam jeszcze jak kupowałem na targu kardridże do pegasusa, więc mam pełen przekrój jak to wyglądało przez lata, a jak wygląda teraz :) Szanujmy pracę devów, w
  • Odpowiedz
2020 ludzie kradną gry.


@murdoc: I wcale im się nie dziwię bo lepiej na tym wychodzą.Nie muszą instalować 10 klientów platform sprzedażowych by móc pograć w w gry ze swojej biblioteki, nie muszą mieć stałego podłączenia z internetem aby gra łaskawie się odpaliła i nie mają problemów z zarzynającymi dyski zabezpieczeniami patrz Denuvo.
  • Odpowiedz