Wpis z mikrobloga

Mały protip gdy macie stłuczkę i powiedzmy 28 lat na karku, a kobieta która się z wami zderzyła ma ok 40 lat i jest winna, ale nie chce sie przyznać i jeszcze mówi do was "gówniarzu": mówcie do niej "stara prukwo" i walnijcie zdanie typu "w wieku 55 lat już powinnaś wiedzieć jak się jeździ" delikatnie zawyżając jej wiek o jakieś 15 lat. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Takiego zapowietrzenia jak wczoraj nie widziałem jeszcze w całym swoim życiu. Do przyjazdu policji już ani słowa nie powiedziała. Gorąco poletzam.
A, oczywiście policja miała takie samo zdanie jak ja.
It was a good day, mimo tej stłuczki.
#samochody #polskiedrogi #oswiadczenie #truestory #motoryzacja #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 66
@mikelson22: to ja ze starym dziadem tak miałem, widziałem że się nawet nie spojrzał w prawo i wyjechał z podporządkowanej - nie zwalniałem bo bym mu w tył przypieprzył i by była moja wina, wjechał mi w nadkole, zatrzymałem się i facet z mordą że albo płacę albo policję wzywa

przyjeżdża policja, facet mówi policij że jechałem ze 120 jak wariat - a ja we fiacie uno 899 w gazie XD
@mikelson22 jeszcze dodaj że po czyms takim trzeba obowiązkowo przybiec na wykop żeby podbudować sobie ego jakim jest się twardzielem. Za każdym razem jak czytam coś takiego to wiem że było zupełnie odwrotnie. Baba cię pewnie przerysował a ty jak #!$%@? pewnie nic nie potrafiłeś odpowiedzieć i zapłaciłeś za wszystko. Później powrót do świata projekcji na wykopie i opisanie wersji "tak było"
Mi raz pinda na parkingu wyjechała z miejsca parkingowego, jak ja jechałem po parkingu, walnela mi w bok auta i morda, że ona ma pierwszeństwo, bo jest na parkingu, nie docierało, że to ona dołącza się do ruchu i ma czekać, aż ja przejadę, policja i #!$%@? jej mandat jeszcze #!$%@?, że jeździłem wtedy Matizem, ale za lakierowanie drzwi, nadkola i progu dostałem szkodę całkowitą i 1000zl jak dobrze pamiętam, gruza jeszcze
@spere: nie pamiętam dokładnie bo to było ponad 10 lat temu ale jakoś było tak że mieliśmy albo całkowitą albo 1800 do wzięcia, czy całkowita wyszła 1800 a auto dalej jeździło - możliwe to jest?

w każdym razie zarobiliśmy na tym relatywnie sporo :P

a co do wyjeżdżania - ja 19-20 lat i trup fiat Uno, on 50 i nowe Polo z AC, komu policja by uwierzyła? nikt o rejestratorach wtedy
a co do wyjeżdżania - ja 19-20 lat i trup fiat Uno, on 50 i nowe Polo z AC, komu policja by uwierzyła?


@login-jest-zajety: OK, ale musiałby skłamać że jechał cały czas tą co ty, z pierwszeństwem, a nie że wyjechał z podporządkowanej

bo inaczej, wystarczyłoby zawsze że gdy wymuszasz - zdążysz całkiem wjechać na pas, i jeśli ten któremu wymusiłeś, uderza cię w bagażnik - to jego wina xD