Wpis z mikrobloga

Mały protip gdy macie stłuczkę i powiedzmy 28 lat na karku, a kobieta która się z wami zderzyła ma ok 40 lat i jest winna, ale nie chce sie przyznać i jeszcze mówi do was "gówniarzu": mówcie do niej "stara prukwo" i walnijcie zdanie typu "w wieku 55 lat już powinnaś wiedzieć jak się jeździ" delikatnie zawyżając jej wiek o jakieś 15 lat. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Takiego zapowietrzenia jak wczoraj nie widziałem jeszcze w całym swoim życiu. Do przyjazdu policji już ani słowa nie powiedziała. Gorąco poletzam.
A, oczywiście policja miała takie samo zdanie jak ja.
It was a good day, mimo tej stłuczki.
#samochody #polskiedrogi #oswiadczenie #truestory #motoryzacja #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 66
  • Odpowiedz
@mikelson22: @InterferonAlfa_STG: W sumie to raz tak zaorałem, ale starego dziada, prezesa spółdzielni xD.
Zalało mieszkanie przez to, że robole nie zabezpieczyły dachu i mówię, że oni normalnie bez uprzęży po dachu na 5p poginają, do tego nie zabezpieczyli i zaraz telefon do pip leci, żeby się przyjrzeli. A ten mi coś tam sapie "hoho to i na ciebie znajdzie się paragraf, gówniarzu". O ty beju stary pierdoło
  • Odpowiedz