Wpis z mikrobloga

logika dzisiejszych #niebieskiepaski w Polsce w skrócie:

Niebiescy: Super, rewolucja seksualna, w końcu laski nie chca ślubu przed seksem, ale się wybawie
Also niebiescy: buuuuu #!$%@? nie będę miał dziewicy na żonę, każda przeorana 8 stron

Niebiescy: Feminazizm zapanował na dobre, role w których kobiety są dobre przestają być obsadzone i pchają się tam gdzie nie maja naturalnych predyspozycji
Also niebiescy: buuuuu nie mogę sobie nikogo znaleźć (na służąca)

Niebiescy: kobiety to nic nie umieją co nasze matki musiały umieć, ani to ugotować ani nic
Also niebiescy: (anon, naprawisz kran?) no co ty, dzwon po fachowca

Niebiescy: jestem za tradycyjnym podziałem ról
Also niebiescy: co ja #!$%@? mam do roboty latać na dwa etaty a ta tylko siedzi w domu sprząta i dogląda gowniakow, może by do jakiejś pracy poszła

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #heheszki
  • 89
@PaulStanley chyba niebieskich pasków, których poznałaś.
Ja mam dziewczynę, która sama z siebie o mnie dba, robi super żarcie, a w łóżku jest rakietą.
Tylko, że nie jest polką, więc to może mieć znaczenie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Żeby nie było, też jestem tradycjonalista. Umiem into naprawy w domu, naprawić auto, zarobić na godne życie itp
@Tomba: znam wielu o takich poglądach, rodzina, znajomi, niewielu o innych (normalnych) w tym mojego niebieskiego


Śmieszy mnie po prostu ta #!$%@? logika, wybierają zasady gry takie jakie im pasują a potem płaku płaku bo zle kobiety. Hipokryzja i płacz bo nikt już nie chce się bawić w grę na zasadach które sobie wybrali. To się tez kobiet dotyczy, ale widzę ze wielu niebieskich ma problem z adaptacja nowego modelu ze
@PaulStanley: a to nie można urywać znajomości z takimi ludźmi?

Jak mnie różowa pyta na 1-2 randce o zarobki, to od razu kończę znajomość. Co prawda nie tak chamsko jak większość kobiet, które spotykam. Kulturalnie kończę spotkanie, żegnam się i kasuje numer. Wcale nie obiecując dalszego spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PaulStanley

Niebiescy: Super, rewolucja seksualna, w końcu laski nie chca ślubu przed seksem, ale się wybawie

Also niebiescy: buuuuu #!$%@? nie będę miał dziewicy na żonę, każda przeorana 8 stron

Pierwsze nikt nigdy nie powiedział, chyba że tacy 10/10 za którymi kobiety same latają robić gały

Niebiescy: Feminazizm zapanował na dobre, role w których kobiety są dobre przestają być obsadzone i pchają się tam gdzie nie maja naturalnych predyspozycji

Also niebiescy: buuuuu