Wpis z mikrobloga

logika dzisiejszych #niebieskiepaski w Polsce w skrócie:

Niebiescy: Super, rewolucja seksualna, w końcu laski nie chca ślubu przed seksem, ale się wybawie
Also niebiescy: buuuuu #!$%@? nie będę miał dziewicy na żonę, każda przeorana 8 stron

Niebiescy: Feminazizm zapanował na dobre, role w których kobiety są dobre przestają być obsadzone i pchają się tam gdzie nie maja naturalnych predyspozycji
Also niebiescy: buuuuu nie mogę sobie nikogo znaleźć (na służąca)

Niebiescy: kobiety to nic nie umieją co nasze matki musiały umieć, ani to ugotować ani nic
Also niebiescy: (anon, naprawisz kran?) no co ty, dzwon po fachowca

Niebiescy: jestem za tradycyjnym podziałem ról
Also niebiescy: co ja #!$%@? mam do roboty latać na dwa etaty a ta tylko siedzi w domu sprząta i dogląda gowniakow, może by do jakiejś pracy poszła

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #heheszki
  • 89
  • Odpowiedz
@PaulStanley: nie żeby coś, ale mężczyźni jako grupa nie są monolitem. A ból dupy o rewolucję seksualną może mieć też liberalny facet, bo prawda jest, że facetom zabrano część przywilejów nie odejmując obowiazkow. Pawdziwe feministki to widzą.
  • Odpowiedz
@makijazystkaKaczynskiego: bo rewolucja seksualna tego dotyczy? XD to nie tylko chodzi o te laski co daja dupy w klubie ale i te które łamią tradycjonalizm w tym temacie. Chociażby właśnie przedmałżeński seks czy mieszkanie razem. To efekt tej rewolucji. Te dupodajki w klubie tez, tylko ekstremalny
  • Odpowiedz
  • 1
@PaulStanley no bo widzisz, do tego prowadzi generalizowanie i uogólnianie,
Żadna zdrowo myśląca osoba nie będzie jednocześnie głosić obu stwierdzeń że względu że wzajemnie się wykluczają.
  • Odpowiedz
@kakuter: no podobnie jak w polityce nikt nie chce znaleźć złotego środku żeby było fair tylko ciągnie w swoją stronę. Stad masz przykłady wyrachowanych kobiet i przykłady jak opisałam.
  • Odpowiedz