Wpis z mikrobloga

logika dzisiejszych #niebieskiepaski w Polsce w skrócie:

Niebiescy: Super, rewolucja seksualna, w końcu laski nie chca ślubu przed seksem, ale się wybawie
Also niebiescy: buuuuu #!$%@? nie będę miał dziewicy na żonę, każda przeorana 8 stron

Niebiescy: Feminazizm zapanował na dobre, role w których kobiety są dobre przestają być obsadzone i pchają się tam gdzie nie maja naturalnych predyspozycji
Also niebiescy: buuuuu nie mogę sobie nikogo znaleźć (na służąca)

Niebiescy: kobiety to nic nie umieją co nasze matki musiały umieć, ani to ugotować ani nic
Also niebiescy: (anon, naprawisz kran?) no co ty, dzwon po fachowca

Niebiescy: jestem za tradycyjnym podziałem ról
Also niebiescy: co ja #!$%@? mam do roboty latać na dwa etaty a ta tylko siedzi w domu sprząta i dogląda gowniakow, może by do jakiejś pracy poszła

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #heheszki
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PaulStanley Jak ja nienawidze tej wykopowej generalizacji w każdym możliwym temacie. Nie ma to jak wziąć pod lupe ogromną grupę ludzi i sie dziwić, że mimo jakiejś wspólnej cechy, mogą mieć odmienne opinie na różne tematy.
  • Odpowiedz
  • 3
@PaulStanley: bardzo dobrze wypunktowałaś wykopków, widać jak ich dupa o to boli. Ale jedną poprawkę muszę zasugerować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Also niebiescy: (anon, naprawisz kran?) a kto miał mnie niby tego nauczyć, Ty myślisz że ja wszystko umiem, mój ojciec nigdy niczego mnie nie nauczył, zawsze miał mnie w dupie, tylko wyzwiska i obrażanie się, ciągle alkohol w domu, swojego jedynego syna tak bardzo mieć
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Niebiescy: Ale ten nowy różowy jest super, chciałbym zostać zaakceptowany, być kochanym, rozwijać się, dawać do swojemu różowemu i mniej więcej PO RÓWNO wkładać wysiłku w związek.
Also niebiescy po 3 miesiącach: XDDDDDD
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: nie będę bronić bo to prawda, może mnie to nie dotyczy ale takie znam

@geralt101: na wykopie cały czas się generalizuje różowe dlaczego nie możemy pogeneralizowac niebieskich?

Popatrz na hipokryzje. Nie tak dawno było w gorących seksistowskie zarty i jakie to kobiety „uciśnione” i w wcale nikt tak nie mówi. A teraz popatrz na pierwszy (i najbardziej wyplusowany komentarz) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PaulStanley: popelniasz ten sam blad co wiekszosc wykopkow. Laczysz stanowiska kilkudziesieciu roznych osob i robisz z nich jeden nieistniejacy kolektyw mowiacy jednym glosem, po czym go bohatersko obnazasz jego rownie nieistniejaca hipokryzje
  • Odpowiedz
@PaulStanley Dlatego napisałem właśnie że "wykopowej". I to generalizowane są wszystkie możliwe grupy: niebiescy/różowe, lewaki/prawaki, księża, politycy, bogate dzieci, p0lki. W zasadzie każda grupa jest zgeneralizowana i uważa się, że jak jej przedstawiciel(e) ma(ją) jakąś opinie, to jest to opinia całej grupy. A przyczepiłem się do Ciebie bo tak, jakbym przeczytał jakiś inny skrajnie generalizujący post to pewnie bym się przyczepił do niego, ale padło na twój.
  • Odpowiedz
Niebiescy: Super, rewolucja seksualna, w końcu laski nie chca ślubu przed seksem, ale się wybawie

Also niebiescy: buuuuu #!$%@? nie będę miał dziewicy na żonę, każda przeorana 8 stron


@PaulStanley: Dziewicy wymagają przegrywy, które chcą się ożenić, a 1 podejście to ruchacze którzy i tak by się nie żenili. I tak, właśnie przez tą rewolucję nie da sie znaleźć tej dziewicy, masa młodych facetów jest tak mocno za skrajną prawicą
  • Odpowiedz
Niebiescy: Super, rewolucja seksualna, w końcu laski nie chca ślubu przed seksem, ale się wybawie

Also niebiescy: buuuuu #!$%@? nie będę miał dziewicy na żonę, każda przeorana 8 stron


@PaulStanley: którzy niebiescy? to są 2 skrajne przykłady, żaden trad co chce mieć żonę dziewicę nie uważa rewolucji seksualnej za coś dobrego. Dokładnie podałaś przykłady 2 niebieskich każdy ze skrajnie odmiennym światopoglądem.

I spoko, jedni chcą tradycyjnej żony, a drudzy chcą
  • Odpowiedz
Śmieszy mnie po prostu ta #!$%@? logika, wybierają zasady gry takie jakie im pasują a potem płaku płaku bo zle kobiety


@PaulStanley: Wybierają? Jak przeciętny facet niby wybrał sytuację, w której rózowe sie prują przed ślubem? Jak nie jest przystojny i wygadany/bogaty to i tak z tego nie skorzysta i nie będzie miał masy przypadkowych partnerek, korzystają tylko ci przystojni
  • Odpowiedz
no bo jeśli jesteście tacy NIE za rewolucja seksualna i żaden z was na tym nie skorzystał to jedyny seks to tylko po ślubie w takim razie

Nie sadze żeby tak było XD


@PaulStanley: A ja sądzę, co jest złego w tym układzie? Prócz tego, że ty już nie spełniasz wymagań ofc
  • Odpowiedz