Wpis z mikrobloga

logika dzisiejszych #niebieskiepaski w Polsce w skrócie:

Niebiescy: Super, rewolucja seksualna, w końcu laski nie chca ślubu przed seksem, ale się wybawie
Also niebiescy: buuuuu #!$%@? nie będę miał dziewicy na żonę, każda przeorana 8 stron

Niebiescy: Feminazizm zapanował na dobre, role w których kobiety są dobre przestają być obsadzone i pchają się tam gdzie nie maja naturalnych predyspozycji
Also niebiescy: buuuuu nie mogę sobie nikogo znaleźć (na służąca)

Niebiescy: kobiety to nic nie umieją co nasze matki musiały umieć, ani to ugotować ani nic
Also niebiescy: (anon, naprawisz kran?) no co ty, dzwon po fachowca

Niebiescy: jestem za tradycyjnym podziałem ról
Also niebiescy: co ja #!$%@? mam do roboty latać na dwa etaty a ta tylko siedzi w domu sprząta i dogląda gowniakow, może by do jakiejś pracy poszła

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #heheszki
  • 89
  • Odpowiedz
@PaulStanley Kiedyś śluby brało się dużo szybciej = punkt w stronę kobiet bo teraz bardziej korzystają na "seks po slubie"

Kiedyś nie było urządzeń domowych = znowu punkt w stronę kobiet bo teraz bardziej korzystają na "ja obowiązki domowe Ty zarabiasz"

Jak chcesz to wyrównać żeby mężczyzna nie był stratny? On nie dostał ułatwień
  • Odpowiedz
@kakuter: jakie urządzenia domowe? XDDDD to wracasz pamięcią do gotowania obiadu na ognisku rozpalonym z krzemienia czy mówimy o kilkudziesięciu latach wstecz? Bo pralki, odkurzacze i kuchenki były.

Nie, świat w ogóle nie posunął się do przodu, wszyscy faceci robią w budowlance i na kopalni a klikanie w kąkuter jest tylko dla elit.

I ale korzystają na tym seks po ślubie. Bardzo. 90% niebieskich odwróci się na pięcie jak to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PaulStanley: różowy pasek z portalu z nie śmiesznymi obrazkami dowiaduje się, że różni ludzie (którzy mają wspólną 1 cechę) mają różne opinie
  • Odpowiedz
@PaulStanley aaa, kilkadziesiąt lat wstecz tylko

Po pierwsze to rodzaj pracy ma mniejsze znaczenie bo i tak i tak marnujesz 9h z życia z dojazdami conajmniej, więc nieważne że klikam w kąkuter.

W ogóle o ile dobrze pamiętam to feminazistki wypchneły kobiety do pracy.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: OP robi błąd logiczny już na początku: zakłada że ci goście którzy korzystają z rewolucji seksualnej i rozdziewiczają te wszystkie laski to ci sami którzy pragną być dla kogoś pierwszymi bo nigdy nie byli
  • Odpowiedz
@kakuter: a czy ja ją chwalę? Po prostu w takich czasach żyjemy ze takie kobiety to jednorożce i nie ma się co dziwić bo tak jk mowie większość facetów by się obróciła na piecie. A same raczej być nie chca, wiec się adaptują - co nie oznacza ze się puszczają na każdym kroku.

Poza tym zazwyczaj ci którzy chca trzymac kobiety w kuchni to faceci a nie kobiety, wiec skoro
  • Odpowiedz
@PaulStanley nie wiem kto optuje, ja chce że chodzimy do pracy, każdy sprząta po sobie, wkładamy na wspólne konto co miesiąc tyle samo, jak jest dziecko to wtedy można dopiero pomyśleć kto ma pracować a kto zostaje tymczasowo w domu, nie ma opcji na ślub bo to by było samobojstwo dla mnie
  • Odpowiedz
@PaulStanley: To ja teraz napiszę odwrotny post:

Kobiety: O tak, jestem samodzielna, niezależna, handluj z tym
też kobiety: Ale jak to rachunek na pół? Nie nauczyli Cię kultury?!

Kobiety: Rewolucja seksualna, yeah, mogę uprawiać dużo seksu i nikomu nic
  • Odpowiedz