Wpis z mikrobloga

@smk666: Mnie w sumie nadal kusi jakieś ładne, seryjne E39 na trasy, pomimo że stać mnie bez problemu na jakiegoś nowego kompakta. Wygodne, prosta konstrukcja, mocy dość, tylko ten cholerny status seby w beemce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rachey: wolałbym być sebą w beemce niż jakimś beciakiem tatusiem w combi czy suvie. Moja ciotka level 55 ma bejce E46 w coupe i to jeszcze w M pakiecie z motorem 2,5. Największy sebixowóz na dzielni, kij z tym że ma go od 2008, kupiła trzyletniego :D Sam mam peugeota 307CC.
  • Odpowiedz
@Rachey:
Miałem okazję przetestować kilka współczesnych kompaktów (Volvo V40, Corolla, nowa Astra) i to jest jakaś porażka. Na autostradzie komfort niewiele większy niż w moim starym pugu 307 SW i bez porównania do wygnitej Omegi B FL. Teraz śmigam nowym Superbem i sobie bardzo chwalę a uboższą wersję bez zbędnych pierdół idzie dostać w cenie tego volvo.
  • Odpowiedz
@Antorus: Nie no, kombik to u mnie tylko Volvo 960 wchodzi w grę, a SUVy to #!$%@?ć maczetami. Bardziej mam rozważania pomiędzy jakimś kompaktem, a E39 albo LS400 UCF20 - z jednej strony nie trzeba mi dużego auta, ale nie lubię wolnych samochodów i przesadnej ilości elektroniki w aucie :<
  • Odpowiedz