Wpis z mikrobloga

#polska
#koronawirus
#lidl

Jak w tym kraju ma być dobrze? Stoję w kolejce do kasy w Lidlu, za mną ładuje się jakiś typo bez maseczki.
Kulturalnie pytam - gdzie Pan ma maseczkę.
Facet od razu w--------e na mordzie i wjeżdża angry mode, zwyzywał mnie od społecznika.
Kasjer na moją uwagę, że "Pan nie wie, że trzeba mieć zakryte usta i nos" nie zareagował.

K---a mać.

Potem się dziwić, że rekord zakażeń. Przyzwolenie pracowników dyskontów na chodzenie po sklepie bez maseczki jest przerażające.
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MolestaEwnement sam nie noszę tej z------j maseczki i czasem takie dzbany jak ty się doczepiają, ale na szczęście nie reaguje i nie przeszkadzam sobie w życiu i zakupach. Rozumiem, że jak wielmożny Mateusz i minister co nie śpi, powiedzą, że epidemii nie ma i już nie trzeba nosić to dalej będziesz zakładał czy im uwierzysz?
  • Odpowiedz
@derincon z-----y to jesteś ty a nie maseczka. Przez takich zjebow twojego pokroju latam teraz po lekarzach. Ja rozumiem że maseczka może przeszkadzać w funkcjonowaniu, ale jeśli ci przeszkadza to lepiej obejrzyj jakiś filmik i zacznij ja wkładać na twarz a nie sobie do d--y (powinno być wygodniej). Co z tego że człowiek dba o siebie, dezynfekuje ręce, unika większych skupisk ludzi jak trafi się jeden z drugim idiota którego boli
  • Odpowiedz
jakbyś mi szwagra z aspergerem zestresował głupim pitoleniem o maseczce to osobiście bym cię ze sklepu wyprowadził.


@AdelbertPeel: c---a byś zrobił pyskaczu internetowy xd. A jak szwagier taki biedny i się stresuje byle pierdołami, to znaczy, że się nie nadaje do tej roboty, niech sobie coś za biurkiem w urzędzie znajdzie. Mnie może stresuje obcowanie z tumanami, którzy nie potrafią zachować prostych, niewymagających wysiłku zasad, w imię jakiegoś pseudobuntu. Rebelianci
  • Odpowiedz
@MolestaEwnement: Kurde ziomek obudź się....niby wykopianin a pojęcie masz bardzo okrojone. Wiele badań dowodzi ze maseczka NIE POMAGA !!!! A żadne natomiast nie dowodzi ze pomaga - po prostu te maseczki za 300 baksów nawet nie maja atestu, nie rozumiesz po prostu ze chodzi o to aby je sprzedać takim jak Ty bo za dużo ich zostało. Inwestycja z Chin musi się zwrócić mordo nie rozumiesz? A ten który to
  • Odpowiedz
@czympyrympym: powołuję się na :ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 19 czerwca 2020 r, gdzie:
§ 19. 1. Do odwołania nakłada się obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przy-łbicy albo kasku ochronnego, o którym mowa w art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2020 r. poz. 110, 284, 568 i 695), ust i nosa:
1) w środkach publicznego
2) w miejscach ogólnodostępnych
ale:
3. Obowiązku określonego w ust. 1 i 2 nie stosuje się
  • Odpowiedz
@MolestaEwnement: Widzisz ze facet nie ma maski. Ty twierdzisz ze nie chcesz sie zarazic. Dlatego odwracasz sie do niego i rozpoczynasz dyskusje gdzie bedzie mowil w Twoja strone i plul wirusami oraz innym dziadostwem. Lepiej nie rozmawiac i minimalizowac ryzyko zarazenia i dostania po pysku bo jak widzisz ludzie sa rozni. Jak najszybciej robic swoje i nara. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MolestaEwnement: W weekendy dorabiam w sklepie spożywczym, na początku zwracałam uwagę każdemu, wypraszalam jesli nie powiedział, ze on nie może przez zdrowie, jak ktoś się bardzo użerał, to mówiłam ze sama jestem alergikiem i nosze. Wchodziłam w dyskusje na temat grzybicy pluc, mówiąc, ze przez dwa lata na medycznym kierunku (gdzie maseczki musimy później w pracy mieć cały czas), nigdy o czymś takim nie słyszałam etc. Oczywiście wszystko z uśmiechem
  • Odpowiedz