Wpis z mikrobloga

A, mam jeszcze jedną #niepopularnaopinia. Jak ludzie (głównie dziewczyny) potrafią iść w góry na jakiś szlak w jakimś zwykłym, codziennym ubraniu. Nie wiem, w dżinsach albo długiej spódnicy xD Później na szczycie spotykam się ja- upocona, rozczochrane włosy, buty całe z błota, czerwona na twarzy - z dziewczynami w idealnych kucykach, w dżinsach i czystych, białych trampkach xD JAK #gory
  • 10
@pilot1123: No nie wiem właśnie, czasem aż mi głupio xD Na Morskim oku moje pamiątkowe zdjęcia to jakaś katorga a obok mnie robiła sobie zdjęcia jakaś dziewoja i wyglądąła idealnie xD Rozumiem, że droga na morskie oko nie jest jakaś wymagająca ale sam spacer dwugodzinny w upale robi swoje xD
@cytmirka: może, nie wiem, jak wejdziesz to tam będą wszyscy czyści, będą sobie robić fotki i chwalić się jak to długo szli albo opowiadać sobie historie jak to w dawnych czasach ludzie mówili sobie część na szlaku.

Ja chodzę w dżinsach po górach i jak są brudne to u doły, czasami jestem spocony, czasami nie, zależy jaki szlak i pogoda.
@cytmirka: głowa do góry, mam to samo. Nogawki uwalone do kolan, kiedy inni suchym butem idą całą trasę. Zdjęcie na koniec? Jasne, tylko później muszę zmniejszać saturację czerwieni, głównie na własnej twarzy ;-)
@bialoczarna: No ja to samo hahahaha, ostatnio szlam na morskie oko i zdaje sobie sprawę ze to trasa po betonie, nie ma wspinaczki, ale mimo wszystko iść taki kawał w słońcu... ja się tam spotkałam z panią która miała rozpuszczone wyprostowane włosy, białe trampki, letnią spódnice do kostek... chciałabym tak XDDD