Wpis z mikrobloga

@turok2016: moje poglądy w nikogo nie uderzają. To po pierwsze. A po drugie - powtarzam się - odbieranie sobie życia z powodu braku akceptacji jest słabe. Bez względu na przyczynę.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ważne jest dla niektórych ludzi hobby, które tutaj przytoczyłem. Uważam że odbieranie sobie życia z takiego powodu jest słabe. W ogóle odbieranie sobie życia jest słabe.


@L3stko: Brak słów. Żebyś sobie karku nie skręcił pisząc takie fikołki (nie)intelektualne. Rozumiem, że jak twoim starym się nie spodoba to, że zbierasz znaczki pocztowe to będziesz się martwił tym, że nie otrzymasz od rodziny żadnego wsparcia, ani finansowego
ewentualnie z partnerem który będzie miał utrudniony dostęp do ciebie w szpitalach i urzędach


@mistborngot: osoby heteroseksualne też mierzą się z takimi problemami o ile kogoś nie upoważnią.

że osoba która cię wypchnęła z c**y i spędziła z tobą kilkanascie lat życia zwyzywa cię od (...)


@mistborngot: a bo to tylko z powodu orientacji seksualnej takie rzeczy się w życiu dzieją? Świat nie ma sześciu barw tęczy. Świat jest dużo
W dziedzinie psychiatrii też jesteś ekspertem i sądzisz, że to jest świadoma decyzja osoby, że się zabije i nic innego na to wpływu niema?


@turok2016: dosłownie zdejmowałem ze sznura członka swojej rodziny i mam odnośnie samobójstw wyrobione zdanie i nie odbierzesz mi do niego prawa swoimi kpinami.
ja rozumiem, że chcecie zmiany itp, ale ludzie nie zaczną tego tolerować tak o, a na pewno obrażając katolików i patriotów nie zdziałają nic pożytecznego


@GamePL7: przecież wszystko oprócz siedzenia cicho jak mysz pod miotłą będzie obrażać katolików i "patriotów". Z drugiej strony katolicy i "patrioci" chętnie sami gnębią innych. Nie należy ich traktować lepiej niż oni traktują innych. Należy mieć w dupie ich płacze i mentalność dzikusów i aktywnie z
Zadnej. Brak akceptacji to brak akceptacji. Powód jest drugorzędny


@L3stko: mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, jak różne rzeczy tu porównujesz. Z jednej strony masz odrzucenie hobby dziecka, z drugiej odrzucenie go ogółem jako człowieka, często połączone z wyrzeczeniem się go i wyrzuceniem z domu.

Brak akceptacji nie jest jedynym powodem takich samobójstw, jest ich wiele. Osoby transpłciowe, szczególnie w Polsce, często czują się bardzo osamotnione w swojej tożsamości.
@PanEdzio a tak dla porównania to ile procent młodzieży ogólnie myślało o odebraniu sobie życia? W okresie młodzieńczym często zdarzają się takie myśli. Pytam o to tylko z ciekawości, a nie żeby bagatelizować problem.