Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam wrażenie, że nie tylko o to jej chodzi?


@MichalLachim: może już z przyzwyczajenia doszukujesz się drugiego dna? Nie dziwie się, że kobieta ma krytyczne zdanie o tym środowisko, skoro widzi co wyprawia np. Stop Bzdurom. Każdy rozsądny rodzic chciałby, żeby jego dziecko zachowywało się porządnie.
  • Odpowiedz
dlaczego ktokolwiek miałby odbierać sobie życie z powodu braku akceptacji? Moi rodzice nie akceptowali mojego hobby, ale to nie był powód żeby się zabić.


@L3stko: bo to ci*ty xD
  • Odpowiedz
Ponad 69 proc. młodzieży LGBT myślało o odebraniu sobie życia. Powodem jest lęk przed brakiem akceptacji ze strony dorosłych. W tym przed odrzuceniem przez własną rodzinę.


@PanEdzio: Pewnie ze 100% socjopatów myśli tak samo, nie rozumieją ich, nawet najbliższa rodzina, nie akceptują ich (już nawet nie tolerancja, a akceptacja)
  • Odpowiedz
@GamePL7: Fajna logika - nie rozumiem jednak jednego drobiazgu - w przypadku bycia homoseksualista obowiązuje odpowiedzialność zbiorowa i jedni muszą być oceniani przez pryzmat głupich zachowań innych, a gdy jest się hetero to już nie działa? Dlaczego?
  • Odpowiedz
dlaczego ktokolwiek miałby odbierać sobie życie z powodu braku akceptacji? Moi rodzice nie akceptowali mojego hobby, ale to nie był powód żeby się zabić.


@L3stko: Typie popraw gwóźdź XD

Boże, p0lska prawica to jakiś kryminał, taki upośledzony brat konserw europejskich XD
  • Odpowiedz
@PanEdzio Jestem w tych 69% X D Krew mnie zalewa jak widze takie rzygi, jak w ogole mozna przestac kochac wlasne dziecko tylko dlatego ze jest trans albo innej orientacji niz hetero ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@GamePL7: Skakanie po balkonie to działanie dla LGBT? To mniejszość, tylko, że nadal przypadkowi, nieznajacy się ludzie xD Dlaczego losowi ludzie mieliby ponosić konsekwencje działań innych losowych ludzi? Bycie homo nie sprawia, że zapisujesz się do jakiegoś obozu. Poszedlbys siedzieć za długi sąsiada?
  • Odpowiedz