Wpis z mikrobloga

#przegryw Co za paradoks chce baby a jednocześnie nie chce bo boje się opuścić strefy komfortu. Przecież z babą to się trzeba spotykać to kiedy ja mam jeść ciperki i grać na kompie? Pomijając to że znajdę babę a na to jest 1% xd
  • 68
  • Odpowiedz
@Szyszkalogin No baba to potworna strata czasu, jeździsz na spotkania itd. Co innego jak zamieszkasz z nią, tzn. mi się trafiła taka że nie męczy mnie i mam na wszystko swoje czas
  • Odpowiedz
@Szyszkalogin: ja juz mam prawie kompletnie wywalone na baby. Przychodzi weekend odpalam kompa, monsterki. Ewentualnie jak nosi to pójdę na siłkę. Jest wieczór to albo spierdotrip albo nachlanie się piwa. Jakos srednio teraz ja widzę w swoim wieku próby ogarnięcia baby. Pomijając już hipergamie i ogólne wymagania kobiet to ta cała otoczka i próby zaimponowania są dla mnie takie głupie i bez sensu. No i mam 30 lat, więc w tym
  • Odpowiedz
@Szyszkalogin babę znajdziesz bez problemu, wystarczy zrozumieć że na jednego #przegryw przypadają 3 odpowiedniki damskie tego stanu.
Czy będą normalne? Za pewne nie.
I teraz pytanie czy lepiej żeby były chociaż nienormalne, czy lepiej żeby w ogóle nie było. Twoja decyzja
  • Odpowiedz
@programista3k Bzdura. Wiesz ile lasek teraz leży i wali palcówe bo chciałyby żeby je ktoś wyruchał, ale boją się ludzi, relacji itd.? Dokładnie tak jak wykopkowy #przegryw
Trzeba tylko zrobić w głowie analizę i zrozumieć że #!$%@? nie czyni baby kinda lepszym od faceta
  • Odpowiedz
@Runaway28: bez przesady , co prawda na wykopie nawet są przypadki kliniczne kobiet które są stare same i bezdzietne bo są #!$%@? albo nie lubią dzieci ale sporo też jest poprostu introwertczek które spędziły mlodosc inaczej niż na podbojach miłosnych , przykład ja która wyjechała za granicę trochę pozarabiac
  • Odpowiedz
@Linnior88 To też mam na myśli. Tutaj każdemu się wydaje że świat się kończy na internatach i poza tym nie ma nic.
Introwertyków którzy są, ale inaczej gospodarują swój czas niż pisanie na wykopie
  • Odpowiedz
@programista3k: ja odrzucam ogólnie każdego bo mam problemy z okazywaniem uczyć plus jestem skupiona na ogół na innych rzeczach , nigdy mnie nie swiezbilo do związków , najpierw chciałam się trochę spełnić finansowo
  • Odpowiedz