Wpis z mikrobloga

@PanEdzio: myślę, że ta Pani zaakceptowałaby homoseksualność swojego dziecka, o ile by nie odwalało takich głupot jak środowiska LGBT, przykład - wieszanie flag LGBT na pomnikach itp.
  • Odpowiedz
@GamePL7: dokladnie. Wieszanie flag na pomnikach to powinna byc bariera nieprzekraczalna dla katolika i Polaka XD
Gwózdek w glowce dzisiaj chyba troszke mocniej uwiera, nie?
  • Odpowiedz
chodzi o to, że czemu społeczność LGBT nie może sobie być i żyć w spokoju a nie muszą ciągle coś odwalać? Myślę, że nikt by do nich nie miał o to problemu. Pomijając już to że dla takiego geja lub lesbijki przypisanie do LGBT to obraza.
  • Odpowiedz
Ponad 69 proc. młodzieży LGBT myślało o odebraniu sobie życia. Powodem jest lęk przed brakiem akceptacji ze strony dorosłych.


@PanEdzio: dlaczego ktokolwiek miałby odbierać sobie życie z powodu braku akceptacji? Moi rodzice nie akceptowali mojego hobby, ale to nie był powód żeby się zabić.
  • Odpowiedz
@L3stko: porównujesz brak akceptacji twojego hobby do braku akceptacji twojej osoby przez najważniejsze osoby w twoim życiu? To już trzeba mocno mieć wbity gwóźdź w mózg.
  • Odpowiedz
chodzi o to, że czemu społeczność LGBT nie może sobie być i żyć w spokoju a nie muszą ciągle coś odwalać?


@GamePL7: Ah typowe "żyj i siedź cicho to wspaniałomyślny pan da ci spokój". Historycznie patrząc zadziałało znakomicie w przypadku kobiet i czarnoskórych, prawda?

Pomijając już to że dla takiego geja lub lesbijki przypisanie do LGBT to obraza.
L3gion - > chodzi o to, że czemu społeczność LGBT nie może sobie być i żyć w spokoju ...

źródło: comment_1596459674S6L2cSOC4djfEGJmCpGlM4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@muwieszeptem:Zadnej. Brak akceptacji to brak akceptacji. Powód jest drugorzędny. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ważne jest dla niektórych ludzi hobby, które tutaj przytoczyłem. Uważam że odbieranie sobie życia z takiego powodu jest słabe. W ogóle odbieranie sobie życia jest słabe.
  • Odpowiedz
@turok2016: ale jaki problem jest w byciu ze swoim partnerem/-ką? Przecież poglądów ludzi nie da rady tak o zmienić, a to właśnie od nich zależy, a nie od tego czy jakaś korporacja wypuści tęczową bluzkę.
Poglądów nie da się zmienić na siłe...
  • Odpowiedz
@turok2016: słabe jest uciekanie się do takich argumentów, ale niczego więcej się nie spodziewałem. W końcu jesteście grupą ludzi otwartych, akceptujących poglądy i wybory innych ludzi.

  • Odpowiedz
@GamePL7: jaki problem? Żaden jak twoi rodzice cię nie akceptują, władza jak i miłosierny kościół na ciebie szczują a ludzie patrzą jak na odmieńca albo są agresywni, żadne problem...
  • Odpowiedz
@turok2016 ja rozumiem, że chcecie zmiany itp, ale ludzie nie zaczną tego tolerować tak o, a na pewno obrażając katolików i patriotów nie zdziałają nic pożytecznego
  • Odpowiedz