Wpis z mikrobloga

Elo mirki, różowy pasek wpadł w szambo jeżeli chodzi o pracbaze. Najgorszy januszex jaki może być (10 zł za godzinę zamiast 17, mandaty za gadanie i tym podobne)

Jak różowy postraszył PIP i US, dziś ma wolne ale dostała informacje ze jest obowiązkowe spotkanie.

Czy jest to legalne? Pracodawca nie powinien poinformować o obecności 48h przed terminem?

Umowa zlecenie (termin wypowiedzenia umowy z pracodawca 2 miesiące wcześniej XDD!!!)

#januszebiznesu #pracbaza #prawopracy
Pobierz JaPoChomika - Elo mirki, różowy pasek wpadł w szambo jeżeli chodzi o pracbaze. Najgor...
źródło: comment_1596452572grZaA6mXzsJt0HYgfr3iN4.jpg
  • 125
z napiwków czasami wyciągała po 200 zł dziennie


@JaPoChomika: rozumiem różowa normalnie składki od napików odciąga? gastro to patologia jakich mało, jej zleceniodawcca to idiota, ale z drugiej strony ona przytula 200zł dziennie z lewych pieniędzy od których de facto powinna odprowadzić składki, każdy medal ma dwie strony i każda ze stron tutaj robi w bambuko drugą
@JaPoChomika: ja nie rozumiem ludzi nawet teraz jest pełno pracy dla nisko wykwalifikowanych ludzi nawet teraz od ręki znajdziesz prace na magazynie czy w jakimś gastro jako kelner to ludzie siedzą w takich dziadowskich firmach. Mój kumpel to samo ciągle nadgodziny praca w soboty i pieniądz marny i siedzi u dziada obrzydliwca. Już nawet w tym amazonie na magazynie będzie lepiej niż tam gdzie twoja dziewczyna pracuje. Weźcie się szanujcie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@JaPoChomika: to po kolei. Walenie w #!$%@? z pensją to powinien być dla niej sygnał, że od razu odchodzę, #!$%@?ć. Mandaty za gadanie to nadaje się do sądu pracy (inspekcja ci #!$%@? zrobi, zaufaj). Spotkania obowiązkowe w #!$%@? mam i wam też polecam - jak jest po pracy, to mogą ją w dupe cmoknąć, a nie jakieś cyrki odwalać. Jeszcze o takiej porze xD
A na zleceniu to okres wypowiedzenia nie