Wpis z mikrobloga

@daddyissues_: Nie trafiłam, bo nie chciałam drugi raz popełnić tego samego błedu xD A mianowicie swoją przygodę z włosingiem też zaczynałam od czytania blogów ludzi, którzy dawali porady a nie mieli o tym pojęcia i często podawali błedne informacje. Dopiero Aga Niedziałek mi uświadomiła jak wiele błedów popełniałam, dlatego zależało mi żeby z twarzą zacząć od początku dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nicalibres: @demoniczna_purchawka: @
@lydia: To super :D Moja historia jest podobna. Na początku go obejrzałam kilka odcinków bo też się nie znam, potem zaczął pieprzyć o mikroplastiku i że prawie wszystko powinno być wycofane z rynku. Zobaczyłam że filmy dodaje co kilka godzin (kto zdrowy tak robi?), ma same pozytywne komentarze i zapaliła mi się lampka. Ktoś tu mi napisał żeby wpisać go w google. Polecam kiedyś nawet dla rozrywki poczytać o tym pajacu
@lydia: jeszcze jest ok laska od Kosmetologia Naturalnie i Po Prostu Fuksja. Ta pierwsza ma swoją grupę na FB nazwana tak samo jak blog, druga ma "Składy kosmetyków przestaną być niewiadomą" razem z Albicją z Krainy Składów. Przy okazji wolę tę grupę od Twarzingu, bo tam mają tylko naturalne, a Twarzing niekoniecznie
@r__k: Grupa "składy kosmetyków..." w sumie nie ma tylko naturalnych (normalnie PEGi, glikole, EDTA można polecać), ale nikt na Ciebie #!$%@? nie drze jak masz jakąś prośbę, a na Twarzingu to niezłe akcje potrafią odchodzić w stylu "polećcie mi kosmetyki naturalne" odpowiedź: "hur dur co Ci #!$%@? nie pasuje w Ziaja". Ja nie jestem żadne foliarstwo i nie wierzę, że raka dostanę od kosmetyków, ale nie wiem po co jechać po