Wpis z mikrobloga

@NieRozumiemIronii: z tą wagą to nie tak. Zwyczajnie żaden produkt nie może dotknąć tej ścianki z prawej strony. Jak się źle ustawi to jest błąd z wagą. Dopiero z czasem zobaczyłem o co w tym chodzi. Mogliby podpisać żeby staranniej układać xD
@cor22222: te kasy to rak


@majkel_bialkov: to nie widziałeś samoobsługowych kas w Lidlu xD
Jeśli biedronkowe to rak, to lidlowskie są HIVem skrzyżowanym z ebolą i dżumą...

Biedronkowym by wystarczyło, żeby dodanie własnej torby nie wymagało wezwania pracownika. Wyeliminowałoby to 90% problemów...
@cor22222 Mały tip, który może się komuś przydać: przestałem pakować zeskanowane rzeczy do torby, to i przestałem mieć problemy z tymi kasami. Pakuję je dopiero po zapłacie za zakupy.


@LubieRZca: a ja tak nie lubię, bo mnie ta cholera wtedy pogania "zabierz paragon oraz zakupy, zabierz paragon oraz zakupy". Noż kuźwa biorę zamknij się!
@adiiiiii: Na wodzie na banderoli masz kod, np. 725 to jest niegazowana. Na kasie wpisujesz 725, dajesz akceptuj, wodę kładziesz na wagę i jest git, kasujesz sobie dalej :)


@Peter_Mountain: gdyby jeszcze łaskawie podawali te kody na produktach - ale nie, nawet się nie dowiesz jakie są skrócone kody ( ͡° ʖ̯ ͡°) No, poza paroma produktami które akurat mają (jabłka, niektóre pomarańcze)
Jeronimo Martins dziękuję za kasy samoobsługowe w Biedronka. Wchodzisz #!$%@? i wychodzisz #!$%@?, ale przynajmniej nie musisz się do nikogo odzywać w sklepie


@cor22222: po co się szwendasz skoro ciągle się #!$%@??
@cor22222 Nie rozumiem czemu jest taki ogromny przeskok między np Lidlem a Biedronka, czemu w Lidlu normalnie kasy samoobsługowe funkcjonują i zawsze jest tam pracownik do potwierdzenia alkoholu lub jakiejś innej pierdoły? Taki #!$%@? w organizacji pracy, widać ogromną różnicę gołym okiem. Już nie wspomnę o szerokości alejek gdzie w biedrze #!$%@? kartonow i wyjście ewakuacyjne zawsze zablokowane xD
@cor22222: ostatnio trzy razy czekałem na obsług.
Raz bo kasa miała swoje widzimisie.
Drugi raz bo obraziła się na butelkę pepsi
Trzeci raz bo mango inaczej ważyło.
@cor22222: Za to samoobsługowe w Lidlu są zajebiste, waga jest czuła, wyszukiwarka warzyw, owoców czy pieczywa ma czułą i intuicyjną klawiaturę, od razu zaznaczasz, że jesteś z własną torbą i pakujesz do torby oszczędzając czas, a wyjść można ze sklepu skanując paragon. Super sprawa, w końcu mogę rano przed pracą chodzić po bułki, bo wcześniej była loteria, raz stałam 2 minuty przy kasie raz 20 i do pracy nie szło się