Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Za to samoobsługowe w Lidlu są zajebiste, waga jest czuła, wyszukiwarka warzyw, owoców czy pieczywa ma czułą i intuicyjną klawiaturę, od razu zaznaczasz, że jesteś z własną torbą i pakujesz do torby oszczędzając czas, a wyjść można ze sklepu skanując paragon. Super sprawa, w końcu mogę rano przed pracą chodzić po bułki, bo wcześniej była loteria, raz stałam 2 minuty przy kasie raz 20 i do pracy nie szło się wyrobić

@
@Krupier: zgadza sie, ze #!$%@? są w lidlu - idzie dostac #!$%@? jak sie ma wiecej niz 5 produktow, bo po zeskanowaniu trzeba troche odczekać zanim mozna zeskanowac drugi produkt..tak jakby po zeskanowaniu i odlozeniu na wagę maszyna musiala przeskanowac zajebiscie, ale to tak zajebiscie dużą baze, ze nie nie w stanie tego zrobic szybko.... Najlepsze imho są kasy samoobslugowe w auchanie - przynajmniej w moim auchanie nie ma ŻADNYCH wag.
@sredni_szu: Tak, nie wszystkie lidle to mają.

@jablkawmasle
Na 100% jest problem z taką kasą jak długo nie miała żadnego klienta. Po pierwszym skanie trzeba czekać kilkadziesiąt sekund, aż załapie. Gdy wykorzystałem tak dwie kasy samoobsługowe to zapytałem obsługę przed użyciem trzeciej czy coś z nimi jest nie tak. Babka mi powiedziała, że to się dzieje jak długo nie są używane i trzeba poczekać.
Na 100% jest problem z taką kasą jak długo nie miała żadnego klienta. Po pierwszym skanie trzeba czekać kilkadziesiąt sekund, aż załapie. Gdy wykorzystałem tak dwie kasy samoobsługowe to zapytałem obsługę przed użyciem trzeciej czy coś z nimi jest nie tak. Babka mi powiedziała, że to się dzieje jak długo nie są używane i trzeba poczekać.


@SiDi: xDDDDDDDD ciekawe co to znaczy "dlugo nie miala zadnego klienta" - tj.czy czas wynosi
@cor22222: te kasy może i są fajne ale jak masz kilka jednokrotnych produktów. Jak masz więcej albo co gorsza w różnych smakach to każde musisz nabić osobno. Zrobi to lepiej i szybciej pani na kasie ;)