Wpis z mikrobloga

Kurła, jako zleceniodawca jakos nie widze tego kryzysu. Obecnie szukam elektryka do wykonania naprawde duzej instalacji - pensjonat 11 pokojow, w kazdym accesspoint, tv, kilka punktow, plus lazienki, kotlownie, czesci wspolne. Wycena wyslana do kilku firm, zero odzewu - przy przypomnieniach tak, tak widzialem wysle, jak znajde chwile.
Chyba doszedlem do sciany wiec jezeli na portalu ze smiesznymi obrazkami jest jakas ekipa godna polecenia z zachodnich rubiezy ( #szczecin Zachodniopomorskie, ew Pomorskie i Wielkopolskie)
To zapraszam na priv
#budujzwykopem #elektryka #elektryk
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bylembordo: Mirku spróbuj na fb złapać grupe prace wykończeniowe, stricte nie pod to - ale może jacyś elektrycy tam są tudzież ekipy z nimi współpracujące i coś złapiesz.
Tyle złotej rady z internetu.
  • Odpowiedz
@bylembordo: Panowie po chwilowym covidowym przestoju wszystko ruszyło ze zdwojoną mocą. U mnie w projektowaniu okres wakacyjny zawsze był w miarę spokojny, tak w tym roku nie nadążam nawet z ofertowaniem a co dopiero z projektowaniem.
  • Odpowiedz
@bylembordo tzn też dostaje zapytania ofertowe i nie mam czasu żeby odpisać.

Nawet raz klient mi zapłacił żebym mu ofertę wysłał, tylko od razu ustaliłem ile mam wpisać żeby na pewno mnie nie wziął
  • Odpowiedz