Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie #tiktok i natrafiam na takie kwiatki. Oto standardy mężczyzn w 2020 roku. Jakbyś się jeszcze dziwił dlaczego nawet średnie Cię nie chcą i wymagają #chad ( ͡ ͜ʖ ͡)


#blackpillraw #przegryw ##!$%@? #p0lka #blackpill #betabankomat #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rakcontent #zwiazki
B.....W - Przeglądam sobie #tiktok i natrafiam na takie kwiatki. Oto standardy mężczy...

źródło: comment_1595979158rtzSUidNlFbaWS8Keqs7WB.jpg

Pobierz
  • 177
Niby tak ale jak chce ci się srać w lesie to idziesz w krzaki i nie dlatego że chcesz, tylko dlatego że musisz. Potrzeba fizjologiczna. To samo widać na zdjęciu wyżej


@Candy51: brednie. Analogią do srania w krzakach byłoby zwalenie konia. Poniżanie się, odbierające godność nie tylko we własnych oczach, ale także w oczach otoczenia (czyli zachowanie negatywne z punktu widzenia instynktów stadnych), jest zdecydowanie gorsze, niż celibat.

Also, prawdziwy twardziel
@Blackpill_RAW: Człowieku, litości. Rozumiem pokazać hipergamię kobiet. Rozumiem że nie chcesz ocenić mojego ryja (mimo że uprzejmie pytam a nie wysyłam), albo się się śmiejesz z tych co chcą zapłacić "twarzowe". No ale #!$%@?... Cokolwiek powiedziałbyś o moim ryju, włożyć #!$%@? w to coś ? Jako normie robiłem lepsze rzeczy, lepsza już niszczarka do dokumentów, a ten koleś ma lepsze rysy ode mnie. Jak pomyślę że chady czeka taka przyszłość to
Pewnie jest manletem ale ja nie o tym. Nawet z typem nie gadaliscie a patrzycie na sam wygląd... Może facet ma IQ deski elewacyjnej, może ma głos jak przed mutacją, może ma wadę wymowy, może jest zabawny (w sensie clown), może jest synem rolnika spod Ukrainy... Albo z drugiej strony, może laska ma zajebisty charakter, może jest fuck nerdem, może koleś lubi chubby, może zajebiście gotuje i ogarnia chatę, może jest ogarnięta
@Justa136: Już myślałam że nie zobaczę tutaj takiego komentarza... Widocznie sobie pasują skoro są razem, nie zawsze musi chodzić tylko o twarz. Wiadomo, wygląd to pierwsze na co patrzy się u drugiej osoby ale chyba każdy spotkał się z laską 10/10 która jak się odezwała to wszystko opada w milisekundzie. Są też takie, że z wyglądu nawet nie musi opadać a po rozmowie okazuje się że spoko babeczka, która mimo wyglądu