Wpis z mikrobloga

Jarota robi dramę z Owcą xD

https://www.instagram.com/p/CDMRLR_HWDd/

Dlatego pluć należy na środowisko PL/BB i być jak najdalej od tego gówna - nie oglądam polskiego YT od X lat i polecam serio. Każdy jeden na drugiego, aby napluć, ale dodatkowo każdy otarcza się grupką osób co wyliża sobie dupę nawzajem. Żenada na poziomie piaskownicy xD. A w ostatnim czasie mamy nowość Jarotę, który decyduje kogo siad jest prawilny, a kogo nie prawilny. Oczywiscie jedyny prawilny to jego, bo już wlaił komenty, ze belkin to tam nie robi przysiadów i ogólnie każdy WR to nie WR bo on nie zalicza xD. Tak samo jak dla niego Krzysiu Wierzbicki nie ma techniki ciągu i tylko farci/oszukuje sędziów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie oceniam, każdy niech se oceni. Wrzucam, bo ja mam ochotę jedyne zrobić wielki rzyg jak widzę cała polska scenę fit.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Jarota robi dramę z Owcą xD

https://www.instagram.com/p/CDMRLR_HWDd/

...

źródło: comment_1595967994kvIfTZ8a87Jflc9x7m1tTT.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saprofit: popularyzacja dyscypliny powoduje przypływ całego przekroju społeczeństwa, dlatego później takie buce się pojawiają i wprowadzają głupotę.

@Kasahara: 2020 AD mikrokoksy bronią Owcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darksed: dlatego jako osoba z konkretnym wynikiem nie wiem dlaczego spuszcza się nad owca który jest kilka klas niżej. To tak jakbym ja nieproszony zaczął jechac po typie na silce co 100 kg siada
  • Odpowiedz
@Kasahara: Też tego nie rozumiem, co jak co WK promuje różne sporty wśród małolatów, czy to kulturystyka, kalistenika czy teraz trójbój. Wolę żeby dzieciaki robiły takie siady niż bro splity z 20 seriami na klatę na jednym treningu xD
  • Odpowiedz
@Kasahara: Ostatnio pisał do Konrada Blewązki ,że robi kible chociaż miał troche racji i namawial do startu w ipf gdzie go zweryfikują i on za to nawet zaplaci ,zeby tylko wystartował xd . Konrad mu tylko odpisał ,ze nie bedzie tego robił ,bo jest ON i to nie ma sensu ,aby wpadł na kontroli ,a Kamil dalej swoje ,ze typowy ego lifter dla gimbów.
  • Odpowiedz
@bst: Mi się wydaje,że ma swój utarty kanon tego jak powinien w jego mniemaniu wyglądać każdy bój i prawilne federacje ,a taki minimalistyczny lockout wierzbickiego i siad konrada w kat do 100kg gdzie zrobił 340 w federacji WPC dość płytko i mu zaliczyli i Kamil też mu to wypomniał,że tego nie uznaje za rekord. Kamil proprostu taki jest moim zdaniem co według niego nie jest zaliczone to nie może być git.
  • Odpowiedz
@bst: Racja Kamil jest topem zawodników w Polsce i dużo go to pewnie kosztowało zdrowia ,a tu wchodzą zawodnicy ,którzy mogą go zdeklasować wynikami i go to boli do tego robią to nie tak jak on
  • Odpowiedz