Wpis z mikrobloga

Instagramy, tindery i tym podobne gówno zrobiło młodym laskom wodę z mózgu.
Naoglądały się ładnych zdjęć i marzy im się życie na bogato.
Znałem laskę, która miała pracę płatną w okolicach minimalnej, stare auto z szybami na korbkę i mieszkała u babci w pokoju w prlowskim mieszkaniu, ale na insta wielka paniusia XD Zdjęcie w jakimś nowym audi (nie wiem poszła do salonu specjalnie zrobić zdjęcie chyba), fotki z jakichś wycieczek, na które jeździła raz w roku (typu weekend w Zakopanem, a nie że jakaś Sycylia).
Fotki z kawiarni, z knajp.
No i patrząc na insta tej laski można było dojść do wniosku, że to jakiś high life. A w rzeczywistości szara polska rzeczywistość, czyli gówno.
I taka laska nie będzie szukać zwykłego gościa, bo sama uwierzyła w alternatywną wersję rzeczywistości, którą sobie wykreowała na insta.
Będzie szukała jakościowego samca z zasobami i pewnie go znajdzie.
Się #!$%@?ło w tych głowach.
#takaprawda #logikarozowychpaskow #tinder
#instagram #blackpill
  • 70
@Conor_McGregor: no jest czego zazdrościć, sama pewnie tyra za 2600 brutto każdy wolny pieniądz przewala na wyjścia a na wycieczki bierze pożyczki. I tak oto wejdzie w 31 rok życia z długiem i #!$%@?ą pracą ale za to ładnym instagramem.

@Mirastrzymajsie: mam na insta dziewczyną którą kiedyś znałem (równoległa klasa) i ostatnio byli na majorce całe 4 dni xD nie napisali tego ale w czwartek był wyjazd to oczywiście na
@imajoke dlatego właśnie w życiu istotne jest tylko to co niewidzialne i tylko tego co niewidzialne warto szukać. Szkoda czasu na dziewczęta i chłopców, którzy dali sobie wcisnąć tanią propagandę.
@imajoke: social media to wykreowany swiat, to jest swietny przykład. Potem laski jak szukaja faceta to ma on byc taki sam jak w tym świecie, wysoki,bogaty i przystojny, tylko ze to nie na nic wspólnego z rzeczywistością.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imajoke: Pomijając przegrywow i te inne pochopne zjebow na tym portalu to fakt wiele młodych dziewczyn z którymi sie spotykałem była oderwana od rzeczywistości właśnie przez facebooka i instagram. Oczywiście jest też wiele normalnych dziewczyny ale te które poznałem są zajęte ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mieszkałem z typiara pracująca za minimalna, drogie ciuchy co weekend wycieczki zdjęcia z knajp i tatuaże, odpowiedź na wszystko; no przecież można wziąć kredyt jaki problem( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aphen: jak w ogole mozna byc bezdomnym, wystarczy kupic dom, duh! ( ͡° ͜ʖ ͡°)