Wpis z mikrobloga

Instagramy, tindery i tym podobne gówno zrobiło młodym laskom wodę z mózgu.
Naoglądały się ładnych zdjęć i marzy im się życie na bogato.
Znałem laskę, która miała pracę płatną w okolicach minimalnej, stare auto z szybami na korbkę i mieszkała u babci w pokoju w prlowskim mieszkaniu, ale na insta wielka paniusia XD Zdjęcie w jakimś nowym audi (nie wiem poszła do salonu specjalnie zrobić zdjęcie chyba), fotki z jakichś wycieczek, na które jeździła raz w roku (typu weekend w Zakopanem, a nie że jakaś Sycylia).
Fotki z kawiarni, z knajp.
No i patrząc na insta tej laski można było dojść do wniosku, że to jakiś high life. A w rzeczywistości szara polska rzeczywistość, czyli gówno.
I taka laska nie będzie szukać zwykłego gościa, bo sama uwierzyła w alternatywną wersję rzeczywistości, którą sobie wykreowała na insta.
Będzie szukała jakościowego samca z zasobami i pewnie go znajdzie.
Się #!$%@?ło w tych głowach.
#takaprawda #logikarozowychpaskow #tinder
#instagram #blackpill
  • 70
  • Odpowiedz
@imajoke: bzdura, to zaczely robic juz seriale w latach 90-ych o chadach prawnikach typu Magda M. itd., obejrzyj sobie dzis chociazby taki jeden odcinek "Przyjaciolki", gosc chce kupic konkubinie dom w Hiszpanii, byle tylkonz nim zostala, no wiec lalunie sie naogladaja takich #!$%@? a potem maja wymagania z d...
  • Odpowiedz
Jaki ból dupy wykopkow ze ktoś chce cieszyc się życiem. W Warszawie jest mnóstwo takich dziewczyn które wynajmują pokoje w jakichś bieda mieszkaniach a na wakacje latają na Bali i jadaja w drogich restauracjach bo po prostu cieszą się życiem. Po to zarabiają pieniądze zeby je wydawać, skoro podróże i żarcie dają im szczęście to dlaczego miałyby sobie tego odmawiać?
  • Odpowiedz
@imajoke wśród moich znajomych na Facebooku obserwuje to od dawna. Każdy jest szczęśliwy, podróżuje, spełniony rodzic, nienaganną wygląd. A później przyjeżdżam do rodzinnego miasta i spotykam kilka z takich osób których na pierwszy rzut oka nie poznasz xD Na instagramie fit kolorowe roślinne obiadki a na taśmie w biedronce parówki, chleb tostowy i cziperki. To dla nich chyba trochę życie marzeniami po zderzeniu z rzeczywistością ale i tak nikt się nie
  • Odpowiedz
@imajoke: u mnie w pracy jest taka ukrainką XD nawet operacje plastyczne sobie zrobiła na ig pałace kultury a w rzeczywiści 4brygadowka na produkcji. szanuje ze nie miga się od pracy ale głupie to(musiałem kiedyś od niej wyciągnąć kiedy pojawia się problem w maszynie żeby to naprawić to płakałem w każdej sekundzie kiedy trzeba było jej słuchać ( ͡° ʖ̯ ͡°) to ze zle powiedziała już
  • Odpowiedz
@zupa_cebulowa: my z narzeczoną zawsze patrzymy na te zdjęcia i zastanawiamy się skąd kasa i nawet jak mieć tyle dni wolnych w ciągu roku, a wiemy że te osoby w rzeczywistości wrzucają foty stare. Tak samo wszyscy szczęśliwi na fb na insta super związki, słodkie pierdy a potem ludzie w to wierzą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
najlepiej jak narobią pełno zdjęć i wrzucają cały rok po jednym z nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ostatnio byłem w Tatrach, pogoda do ch*** a gościu wrzuca na Instagrama zdjęcie z bezchmurnym niebem i opisem, jak pięknie być tu ponownie xD

@Mirastrzymajsie:

O, tego kompletnie nie ogarniam. Rozumiem czasem coś sobie wspomnieć, ale bazować na
  • Odpowiedz