Wpis z mikrobloga

Instagramy, tindery i tym podobne gówno zrobiło młodym laskom wodę z mózgu.
Naoglądały się ładnych zdjęć i marzy im się życie na bogato.
Znałem laskę, która miała pracę płatną w okolicach minimalnej, stare auto z szybami na korbkę i mieszkała u babci w pokoju w prlowskim mieszkaniu, ale na insta wielka paniusia XD Zdjęcie w jakimś nowym audi (nie wiem poszła do salonu specjalnie zrobić zdjęcie chyba), fotki z jakichś wycieczek, na które jeździła raz w roku (typu weekend w Zakopanem, a nie że jakaś Sycylia).
Fotki z kawiarni, z knajp.
No i patrząc na insta tej laski można było dojść do wniosku, że to jakiś high life. A w rzeczywistości szara polska rzeczywistość, czyli gówno.
I taka laska nie będzie szukać zwykłego gościa, bo sama uwierzyła w alternatywną wersję rzeczywistości, którą sobie wykreowała na insta.
Będzie szukała jakościowego samca z zasobami i pewnie go znajdzie.
Się #!$%@?ło w tych głowach.
#takaprawda #logikarozowychpaskow #tinder
#instagram #blackpill
  • 70
  • Odpowiedz
@imajoke: ech mordo, temat rzeka. Mój kumpel od gimbazy (29 lv here) poznał taką laskę, która w wolnym czasie od bycia photomodel instagram fashion model zbierała chrust u niego w firmie xD. 2+2= 4... więc szybko go ogarnęła, bo chłopak 99% wolnego czasu spędzał przed kompem. Co się dzieje 15 miesięcy później?

Dziecko ma już pół roku, zdążyła się skłócić z całą naszą gimnazjalną paczką, np. stawiając warunki ziomkowi (drugiemu
  • Odpowiedz
@Don_Martinio_De_La_San_Escobar: nie no mówiła płynnie. zadałem proste pytania bo nie musi się znać na działaniu maszyny na której pracuje a ta zaczęła mi wymyślać rzeczy np jak wciśnie i przytrzyma przycisk to maszyna się zacina i przycisk jest zepsuty ¯\(ツ)
@Z_czosnkowym_poprosze: nikomu nie wytykam bo ma prawo kaleczyć język zwyczajnie gadała głupoty i wymyślała jakieś teorie co jest zepsute. możliwe na szybko pisałem bo przerwa się
  • Odpowiedz