Wpis z mikrobloga

@jedlin12:

Robienie obrazliwych uwag dotyczacych ciala lub seksualnosci (rowniez w Internecie)


No spoko, czyli jak powiesz komus, ze jest gruby, albo ma brzydki nos, to wedlug tego raportu dokonales molestowania seksualnego.

Opowiadanie nieprzyzwoitych dowcipow


XD

Przy takich kryteriach oceny, to w sumie powinno byc 100% kobiet i mezczyzn jako ofiary molestowania. Znacie kogos kto nigdy w zyciu nie slyszal nieprzyzwoitego dowcipu?

Jedyne co jest z tego prawdziwym molestowaniem to ostatni punkt
@Drakcrom: o nie, nie, nie wmówisz mi, że ktoś był ofiarą molestowania ze względu na swoją atrakcyjność i ktoś ze względu na atrakcyjności brak tą ofiarą nie był, większych stereotypów już nie możesz powtarzać, że niby co molestują tylko ładne?? że grubej nikt nie tknie? że molestują tylko pijane? a trzeźwej to już nie? na prawdę nie ma na to reguły, chociaż okoliczności mogą być sprzyjające to nie są nimi w
W zwiazku z tym wiele kobiet potrafi sobie albo pewne sytuacje mocno naciagnac, albo w ogole wyssac z palca, zeby nie byc ta jedyna za ktora nawet zul sie nie obroci.


@Drakcrom: ale tego nie rozumiem, to jakbyś się chwalił kumplom, że gej cię klepnął w dupę
Zabawna jesteś.


@Brother_of_Steel: jestem jestem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może nie powinnaś tak wszystkiego do siebie brać... (σ ͜ʖσ)


ale to to też tanie jest, zaraz tu wyjedziesz z kompleksami albo, że komuś zazdroszczę. Trzymaj poziom, to nie gimnazjalny korytarzy( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@funny_bunny:

szukacie ciągle argumentów aby zaprzeczyć rzeczywistości, mam nadzieję, że nie będziecie musieli na własnym przykładzie przekonać się, że niestety ale nie fajne sytuacje się w życiu zdarzają każdym, losowo i bez przyczyny


Jak ci napisałem co mnie dotknęło, to nie miałaś za wiele do powiedzenia, panno jak coś nie pasuje do narracji, to mądrzej o tym nie mówić...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@funny_bunny: wiadomo, jak się nie ma nic do powiedzenia, to trzeba zwalić na styl. Jakoś wcześniej ci to nie przeszkadzało ze mną gadać, do czasu, jak się okazało, że nie masz mi nic konstruktywnego do powiedzenia.
Można i tak, tylko zachowuj trochę godności i nie pisz potem takich kłamstw jak powyżej.