Wpis z mikrobloga

a ile razy ktoś obcy się ośmielił obmacać mnie po dupie to nawet nie wspomnę, raz nawet na chodniku na mieście typ przechodził obok i wsadził mi łapę pod sukienkę zanim się zorientowałam to był już za rogiem, stałam 10 min na ulicy i zapomniałam gdzie idę i skąd, naprawdę rzadko już chodzę w sukienkach przed kolano, albo w kombinezonie albo w spodenkach lub długich sukienkach, ale taki żywot kobiety ¯\(ツ)/¯


@
jaka to kobieta jest wkurzajaca... Wszystkowiedzaca Arlenka


@RocketQueen: Jeśli definiować molestowanie jako np. zaproszenia na randkę to jak najbardziej może mieć racje! Pytanie w czyim interesie jest rozmywanie definicji molestowania - w rezultacie umniejszając jego znaczenia.
@funny_bunny: az mi sie kawal przypomnial.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Idzie kobieta zglosic gwalt na komisariat
Kobita: Ratunku zgwalicili nas chcialabym to zglosic
Policjant: Dobrze to ile was Panie bylo
Kobita: 4
Policjant: Prosze podac imiona i Naziwska
Kobita: Ja Mariola blabla , Aneta dddfasf i Kasia Uuuuu
Policjant: a ta 4 kobieta?
Kobita: Nie Mariolka nie chciala
czy cos w tym stylu xD
już widzę jak idę na komisariat i mówię funkcjonariuszowi, że jakiś obcy mężczyzna do mnie podszedł na ulicy i włożył mi rękę pod spódnice po pierwsze spaliłabym się ze wstydu a po drugie pewnie by odpowiedział abym nosiła spodnie bo on nosi i jemu się takie sytuacje nie zdarzają ¯\(ツ)/¯


@funny_bunny: Jak kobiety nie będą zgłaszać takie spraw to jak ma się coś zmienić? Nie zgłaszając akceptujecie taką rzeczywistość.

Ponadto akurat