Wpis z mikrobloga

@dave8: dokłanie.
@SokratesXD: widzę, że dalej przeżywasz tak jakby ta ramka grała jakąś ogromną rolę :D
@schreder: ciekawe do ilu finalnie spadnie. Ja zamówiłem z hiszpanskiego amazona za 1670zl xd
ja dokładnie tak samo- szkło na przód - etui na tył i ramka z pleckami mogłyby być nawet ulepione z gówna XD
  • Odpowiedz
@k3lt: co rozumiesz przez plastik dobrej jakości? pamiętam że miałem kiedyś taki telefon jak be united 3 za całe 250-300 złotych i mimo wykonania z plastiku, w ciągu 2 lat od wyjęcia z pudełka wyglądał jak nówka aż do czasu gdy na niego nadepnąłem i połamałem ekran w okolicach głośnika.
Wydaje mi się, że jeśli recenzenci pomylili ten plastik z aluminium, to jednak może przynajmniej średnio.
  • Odpowiedz
@m76859: https://youtu.be/DcSAWhZM9MU?t=436
Masz na przykladzie M21, wygial sie w ksztalt mydelniczki a mimo to wszystko dziala. Nic nie peknelo ani nie trzasnelo. Bardziej prawdopodobne ze sobie polamiesz palce przy probie zlamania tej cegly. Przy upadku tez sobie swietnie poradzil, z tym Nordem to juz tak rozowo by raczej nie wygladalo patrzac na ten bend test gdzie prawie zlamal sie w pol. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m76859: Bez przesady z tym przeżywaniem, po prostu wskazuję na to że jest to poważny problem. Przecież jest to pierwszy OnePlus który zmarł podczas testu u Jerrego. #!$%@? mnie już ten wykop, na reddicie bardziej obiektywnie patrzą na ten problem i punktują błędy które popełnia ta marka od pewnego czasu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SokratesXD śmieje się z tego, że od momentu gdy się dowiedziałeś, że jedni dostaną budsy a Ty etui to zaczęło się takie wrogie nastawienie xd
Ja ich nie bronie, całkiem możliwe że nawet zrezygnuje z zamówionego już telefonu na rzecz innego xd
  • Odpowiedz
@m76859: Trzeba czytać Reddita XD Można było anulować i ponownie zamówić, tym razem zaznaczając gift który odpowiadał za Budsy. Tak właśnie zrobiłem i polecam tego allegrowicza XD
Edit: Co nie zmienia faktu że raczej bym brał Poco F2 Pro gdyby nie dorzucali Budsów do zestawu
  • Odpowiedz