Wpis z mikrobloga

Jako że mój #oneplus5t powoli się sypie (problem z gniazdem USB, coraz słabsza bateria) planuję kupić w najbliższym czasie coś nowego.

Z 5t i oxygenos jestem na tyle zadowolony, że zastanawiam się nad kolejnym oneplusem. Waham się pomiędzy #oneplus7tpro a #oneplus8. Ewentualnie jest jeszcze #oneplusnord, ale chyba wolę dopłacić do któregoś z pierwszych dwóch mocniejszych modeli.
Po stronie 7Tpro stoją nieco lepsze kamery, wyświetlacz i cena. Z kolei po stronie 8 chyba tylko to że jest nowszy (dłuższe wsparcie) i obsługuje 5G. Pytanie czy warto brać pod uwagę 5G, nawet jeśli zakładam że telefon wytrzyma przynajmniej te trzy lata?

Co byście doradzali?

Dodam, że co prawda nie zależy mi na jakimś najlepszym na rynku aparacie, ale fajnie gdyby przeskok w jakości względem 5t był widoczny. Szczególnie jeśli chodzi o zdjęcia przy słabym oświetleniu gdzie 5t wypada dość słabo. Wydaje się że nowsze oneplusy dają już znośniejsze efekty, ale może doradzalibyście jakiś inny model?

#oneplus #smartfony
  • 5
@nieogarniety: Na pewno problem z gniazdem USB? Sprawdź z innym kablem USB-C. Też mam 5T i problem nie leży w porcie tylko w kablu, a dokładnie w tym że piny we wtyku są schowane/powyginane, przez co nie wskakuje on do końca tylko chybocze się na boki.
@nieogarniety: ja wymieniłem miesiąc temu oneplus 3t na onrplus7t pro, a wymieniłeś z czystego widzimisię. Teraz jak odpaliłem 3t by coś sprawdzić to czuć różnicę płynności i w 90hz. Więc bym zmieniał na siódemkę bo ósemka jest bardzo droga i donoszę wrażenie, że za droga :P