Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko czy jest tu ktoś kto od małolata zaczął ładować w #!$%@? wiader, ogółnie palić trawe kilogramami i udało mu się przestać na długi czas? Jak z pamięcią? ona wraca czy już na zawsze nie będę potrafił zapamiętać ciągu kilku cyfer i będę o wszystkim zapominał bardzo szybko? Strasznie mnie to denerwuje i przeszkadza w codziennym życiu.
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vincivinci: w wieku 15-19 lat jarane dzień w dzień w dużych ilościach zarówno mj jak i kannabinoidy różne. Teraz 5 lat bez tej przyjemności mi stuknęło w lutym. Jedyne co nie działa tak jak powinno to koncentracja; pamięć oraz myślenie wróciło do normy.
  • Odpowiedz
@bandando rozumiem, ale to taki pierwszy z brzegu przykład. Mi to jaranie strasznie #!$%@? pamięć krótkotrwałą i koncentrację. Szukanie telefonu, kluczy, pieniędzy czy akcje pokroju wrzuceniu talerza po obiedzie do zlewu w łazience xD to była #!$%@? gehenna. Wszystko jest dla ludzi byle z umiarem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@vincivinci: paliłem 20 lat gdy byłem jeszcze w Polsce w 2001/2002 miałem wielką plantacje białej wdowy wyszło coś ponad 2kg nic nie sprzedałem wszystko z kumplami zbakaliśmy. Gdy byłem już w USA paliłem mniej więcej po 5 splocie dziennie, później kokaina... Doszło do tego że przez koks prawie się przekręciłem więc wpadłem na pomysł aby jakiś odskoczyć od koksu więc zaczęłam pić... Alkohol zastąpił kokainę ale przejąć główne skrzypce bo
  • Odpowiedz
@vincivinci: zależy. Jaram od 13 roku życia, a mam 29. Nie mam problemów z pamięcią krótkotrwała ale zapominam niektóre akcje jak jestem zjarany jednak tylko wtedy. Mam znajomych którzy palą 30+ lat mają rodziny, kariery i są całkowicie sprawni fizycznie, umysłowo. Ja osobiście nie mam problemu odstawić na długi czas lecz znam takich co nie moga dnia bez jarania. Ogromną cześć moich znajomych jak dorosła to przestała palić więc może
  • Odpowiedz
@vincivinci
"Ganja zostawia ślady jak sanek płoza.
Ma pamięć zawodna jak pogody prognoza."

Witaj w klubie!
Ja za małolata paliłem raczej weekendowo, ale już wtedy siadało mi na
  • Odpowiedz
Co ciekawe największym problemem przy wiadrach jest ciśnienie które jest wytwarzane w mózgu, tak samo bongosy są niezdrowe, ale co tam mordo #!$%@? wiadro bo uuu nie ma #!$%@? nie ma życia. Wiadrowca łatwo poznać po gadce etc. taki zamulony się wydaje, użytkownik fajki wodnej też ma podobne objawy ale dłużej na to trzeba czekać. A gdy człowiek kulturalnie lolki pali, czy z zwykłej fajki to nie uszkadza tak łba, jeszcze jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vincivinci: ja przestałem trawę palić a paliłem kilogramami, to zmula na #!$%@?, nie da się firmy prowadzic i jarać a pracowanie i jaranie to czysta WEGETACJA. Tylko opio ziomuś
  • Odpowiedz
@vincivinci: ile #!$%@? trzeba jarać, żeby mieć takie #!$%@? dziury? Czy wy tego mózgu czasami do czegoś uzywacie? Czy tylko slinicie sie do ruchomych obrazków?
  • Odpowiedz
@buysy: Mam dokładnie tak samo, strasznie mnie irytują te wpisy tutaj, że niby jak jarasz to już jesteś wrak i ogolnie do dołu z wapnem można wrzucić. Sam pale ponad 10 lat regularnie po pare blancikow dziennie (3-6) oczywiscie dopiero po pracy i obowiazkach i normalnie zyje. Bez nadmiernego stresu, bez jakis dziur, o ktorych ludzie tutaj piszą, normalnie pracuje w branzy kreatywnej. Nowopoznana osoba nie jest w stanie rozpoznac,
  • Odpowiedz