Wpis z mikrobloga

@CzajkaRuchajka: radzę wziąć dziesięć wdechów zanim cokolwiek napiszesz.
Ej, to tylko pies xD
@MshL: jak wyżej. Po co mam zakładać psu kaganiec? Wiesz, nie chce mi się iść w jakieś śmieszkowe trolololo - wbijcie sobie do głów raz a porządnie, że kaganiec jest obowiązkowy TYLKO i WYŁĄCZNIE w komunikacji miejskiej oraz dla psów ras agresywnych, przynajmniej w miejscach publicznych oraz dla psów wykazujących zachowania agresywne, co jest łatwe do udowodnienia
@h0gan: masz problem z tym że pies wskoczył na platformę, na którą się wchodzi z butami (ja również), czy uroiłeś sobie, że wyszłam z psem i kazałam mu tam naszczać i nasrać, zamiast na trawę i jeszcze nie sprzątając tego?
@MshL: o #!$%@? złoty xD nie, nie atakuję Cię, zadałam po prostu sensowne rzeczowe pytanie. Po czym wnioskujesz, że wygląda agresywnie? Bo ma mięśnie? No ma, taka jej genetyka i
@matra: jeśli tak mówisz to spoko ale pamiętaj też, że kiedy patrzymy na to zdjęcie to widzimy kompletnie inny obraz, Ty widzisz pieska którego znasz podejrzewam od szczeniaka a ja widzę kupę mięśni z zajebiście szeroką szczęką i stąd taka moja reakcja(nie pisałem tak na poważnie po prostu chciałem podkreślić groźny wygląd pieska w ten sposób, przepraszam za mój autyzm) a dodatkowo na zdjęciu nie widać mowy ciała która jest chyba
dodatkowo na zdjęciu nie widać mowy ciała która jest chyba najważniejsza w odbiorze psa


@MshL: jakbym mogła, to bym to doklejała do każdego zdjęcia, asekuracyjnie, zanim ponownie ktoś napisze, że mam psa agresywnego xD Nie no, serio, ja rozumiem wszystko, ale widzisz, wykopki oceniają nie zdjęcie, tylko własne projekcje do niego - zazwyczaj mam pitbulla (lol), niebiezpiecznego, w #!$%@? agresywnego, co to biega bez smyczy, kagańca, samopas, pomiędzy bombelkami na placu